Discobus huren in Benthuizen
Vervoer op maat in Benthuizen

Discobus huren
in Benthuizen

Benthuizen krijgt er een feestje bij! Met een discobus van Eventliner Tours rij je samen met je gezelschap door Zuid-Holland in een volledig uitgeruste rijdende discotheek. Van je opstappunt in Benthuizen tot de eindbestemming verzorgen wij het vervoer én de sfeer, zodat het feest al onderweg begint.

Ophalen in Benthuizen op maat
Laser- en discolampen aan boord
Geluid tot 10.000 Watt
Gecertificeerde chauffeur inbegrepen
Stap 1 van 3 — Vertrek
Voor elke gelegenheid

Discobus huren in Benthuizen

Vrijgezellenfeest Benthuizen

Vrijgezellenfeest

Stuur de bruid of bruidegom de discobus in en vier het laatste vrijgezellenweekend stijlvol én luidruchtig vanuit Benthuizen.

Offerte aanvragen
Verjaardagsfeest Benthuizen

Verjaardagsfeest

Maak van een verjaardag een onvergetelijke avond: nodig je vrienden uit voor een rondrit door de regio terwijl de muziek knalt.

Offerte aanvragen
Schoolfeest of afstuderen Benthuizen

Schoolfeest of afstuderen

Sluit het schooljaar of je studie af met een knallend uitje in de discobus, vertrekkend vanuit Benthuizen of omgeving.

Offerte aanvragen
Discobus huren
Discobus huren
Discobus huren
Discobus huren
Discobus huren in Benthuizen

Discobus huren in Benthuizen: het feest begint al bij de deur

Benthuizen is een gezellig dorp in de gemeente Alphen aan den Rijn, midden in het groene hart van Zuid-Holland. Het lijkt misschien een rustige plek, maar dat betekent juist dat jij voor het echte feestvervoer uitpakt. Met een discobus van Eventliner Tours zorg je voor een binnenkomer die iedereen bijblijft: je gezelschap stapt in en wordt meteen meegesleurd in een feestsfeer met lasershow, rookmachine en knallend geluid.

Of je nu een groep vrienden uit Benthuizen zelf verzamelt of gasten ophalen wilt vanuit Zoetermeer of Alphen aan den Rijn, wij passen de route volledig aan jouw wensen aan. Tijden, opstappunten en bestemming bepaal jij. Wij zorgen voor de rest, inclusief een ervaren, gecertificeerde chauffeur die jou en je gezelschap veilig brengt waar jullie naartoe willen.

De vetste features aan boord

Krachtige geluidsinstallatie

Tot 10.000 Watt voor een diepe, voelbare bas onderweg.

Laser, disco & rookmachine

Laser- en discolampen, feestverlichting en een rookmachine voor de juiste sfeer.

Gekoelde dranken

Grote koelkast aan boord met ijskoude dranken binnen handbereik.

Bluetooth & USB

Speel je eigen muziek via Bluetooth en laad op via de USB-punten.

Gezellige rondzit

Een fijne opstelling zodat iedereen samen kan feesten.

Ervaren chauffeur

Gastvrije, gecertificeerde chauffeur volgens KNV-normen.

Regio Benthuizen, Zuid-Holland

Discobus door heel Zuid-Holland en de regio

Benthuizen ligt centraal in een bruisende regio: Zoetermeer ligt op slechts vier kilometer afstand en Hazerswoude en Boskoop zijn eveneens een klein eindje rijden. Eventliner Tours rijdt vanuit Benthuizen probleemloos door de hele provincie Zuid-Holland en ook naar bestemmingen in de rest van Nederland of zelfs het buitenland. Geen adres is te ver voor onze chauffeurs.

Wil je gasten ophalen in Koudekerk aan de Rijn of een tussenstop maken in Lansingerland of Zoeterwoude? Dat is allemaal mogelijk. We maken één vloeiende route die past bij jouw feestprogramma. Zo rij je met je hele gezelschap samen aan, en begint de feeststemming al voordat jullie de eindbestemming bereiken.

Centraal gelegen

Benthuizen ligt gunstig ten opzichte van Zoetermeer, Alphen aan den Rijn en de rest van Zuid-Holland.

Flexibele routes

We combineren meerdere opstappunten in de regio tot één naadloze route.

Binnen- en buitenland

Vanuit Benthuizen rijden we naar elke bestemming in Nederland en daarbuiten.

Opstappunten & bestemmingen

  • 1
    Benthuizen centrumHet ideale vertrekpunt voor je groep, recht vanuit het dorp opgehaald.
  • 2
    ZoetermeerGasten ophalen of een feestlocatie bezoeken op slechts vier kilometer afstand.
  • 3
    Alphen aan den RijnDe gemeentelijke hoofdplaats als populaire tussenstop of eindbestemming.
  • 4
    HazerswoudeEen snel bereikbare buurplaats om je gezelschap te completeren onderweg.
  • 5
    BoskoopVlakbij gelegen en eenvoudig mee te nemen in de route vanuit Benthuizen.
Discobus huren in Benthuizen
Discobus huren
Discobus huren
Discobus huren
Onze bussen

Alles aan boord voor een groots feest

Onze partybussen zijn complete feestlocaties op wielen. Voor groepen vanaf ongeveer 20 tot 90 personen, en voor grotere gezelschappen zetten we eenvoudig meerdere bussen in vanuit Benthuizen en omgeving.

  • Laser- en discolampen met feestverlichting
  • Krachtige geluidsinstallatie (tot 10.000 Watt)
  • Grote koelkast met gekoelde dranken aan boord
  • Rookmachine voor extra sfeer
  • Eigen muziek via Bluetooth, USB-oplaadpunten
  • Ongeveer 20 tot 90 zitplaatsen per bus
Eenvoudig geregeld

Onze Werkwijze

Stap 01

Offerte Aanvragen

Vul het formulier in en geef je wensen en route door.

01
Stap 02

Snel Voorstel

Je ontvangt vaak nog dezelfde dag een vrijblijvend voorstel op maat.

02
Stap 03

Rit Bevestigen

Na akkoord plannen wij de bus en chauffeur definitief in.

03
Stap 04

Feesten!

De bus haalt je op in Benthuizen en het feest kan beginnen.

04
FAQ

Veelgestelde vragen over discobus huren in Benthuizen

Ja, absoluut. We rijden rechtstreeks naar het door jou opgegeven adres of een handig verzamelpunt in Benthuizen. Opstappunt, route en tijden stem je volledig met ons af, zodat het vervoer naadloos aansluit op jouw feestprogramma.

Onze bussen bieden ruimte aan ongeveer twintig tot negentig personen per bus. Heb je een groter gezelschap, bijvoorbeeld als je mensen ophaalt in zowel Benthuizen als Zoetermeer of Alphen aan den Rijn? Dan zetten we meerdere bussen in, zodat iedereen mee kan feesten.

Zeker weten. Via Bluetooth koppel je eenvoudig je telefoon aan de geluidsinstallatie en draai je jouw eigen playlist. Zo klinken de nummers die jij en je vrienden het liefste horen voluit door de bus, met tot 10.000 Watt aan vermogen.

Ja, Eventliner Tours is actief in heel Nederland en ook in het buitenland. Vertrekken vanuit Benthuizen en rijden naar een festival elders in de provincie, of zelfs over de grens? Dat is allemaal mogelijk. We passen de route aan jouw bestemming aan.

Een vrijblijvende offerte aanvragen doe je eenvoudig via ons contactformulier of telefonisch. Geef het aantal personen, de gewenste datum en het opstappunt in of rond Benthuizen door, en we sturen je zo snel mogelijk een voorstel op maat.