Discobus huren
in Sliedrecht
Een avond om nooit te vergeten begint zodra je in de discobus stapt in Sliedrecht. Of je nu een vrijgezellenfeest, verjaardag of personeelsuitje viert, met een discobus op maat rijd je feestend door Zuid-Holland terwijl de sfeer al van de eerste minuut top is. De route, het tijdstip en het gezelschap bepaal jij, wij zorgen voor de rest.
Discobus huren in Sliedrecht
Vrijgezellenfeest
Vier de laatste vrijheid in stijl: rijd feestend door Sliedrecht en omgeving terwijl de discobus jouw privéclub op wielen is.
Offerte aanvragen
Verjaardag op wielen
Verras je gasten met een rijdend verjaardagsfeest. Gekoelde drankjes, disco-sfeer en onvergetelijke muziek onderweg.
Offerte aanvragen
Personeelsuitje
Bind je team samen met een uniek uitje. De discobus pikt iedereen op en zorgt voor een ontspannen, feestelijke sfeer van start tot finish.
Offerte aanvragen



Discobus huren in Sliedrecht: de rijdende discotheek voor jouw feest
Sliedrecht staat bekend als een actieve gemeente langs de Beneden-Merwede, midden in het bruisende Zuid-Holland. Het is een plek waar mensen graag samen feesten, en een discobus sluit daar perfect op aan. Je stapt in, de deuren gaan dicht en het feest begint, nog voordat je op je bestemming bent aangekomen.
Of je nu met een kleine groep vrienden op pad gaat of een groter gezelschap wilt verrassen, de discobus is volledig instelbaar op jouw wensen. Meerdere bussen inzetten voor een grote groep? Geen probleem. Met opstappunten door heel Sliedrecht en de directe omgeving is de logistiek zo geregeld.
De vetste features aan boord
Krachtige geluidsinstallatie
Tot 10.000 Watt voor een diepe, voelbare bas onderweg.
Laser, disco & rookmachine
Laser- en discolampen, feestverlichting en een rookmachine voor de juiste sfeer.
Gekoelde dranken
Grote koelkast aan boord met ijskoude dranken binnen handbereik.
Bluetooth & USB
Speel je eigen muziek via Bluetooth en laad op via de USB-punten.
Gezellige rondzit
Een fijne opstelling zodat iedereen samen kan feesten.
Ervaren chauffeur
Gastvrije, gecertificeerde chauffeur volgens KNV-normen.
Actief in Sliedrecht en de hele regio Zuid-Holland
Vanuit Sliedrecht rijden we moeiteloos door de hele regio. Buurplaatsen zoals Papendrecht en Dordrecht liggen op een steenworp afstand, en ook Alblasserdam en Zwijndrecht behoren tot ons verzorgingsgebied. Of het feest nu in Sliedrecht zelf plaatsvindt of de bus naar een locatie elders in Zuid-Holland rijdt, wij passen de route volledig aan.
Woon je in Hardinxveld of Giessendam en wil je aansluiten bij een gezelschap in Sliedrecht? Geen enkel probleem. Wij plannen opstappunten op maat zodat iedereen op het juiste moment en de juiste plek instapte. Zo hoeft niemand een stuk te rijden of een taxi te boeken en kan iedereen onbezorgd genieten.
We rijden door heel Zuid-Holland, van Sliedrecht tot Dordrecht en alles daartussenin.
Gasten uit Papendrecht, Alblasserdam of Zwijndrecht stappen in op een plek die hen uitkomt.
De discobus is niet alleen lokaal inzetbaar, maar rijdt ook over de grens.
Opstappunten & bestemmingen
-
1Sliedrecht centrumHet ideale vertrekpunt voor een avond vol feestplezier met de hele groep.
-
2Sliedrecht stationHandig opstappunt voor gasten die per trein naar Sliedrecht komen.
-
3PapendrechtPik gasten op in Papendrecht voordat de feestavond echt losbarst.
-
4DordrechtCombineer het feest met een tussenstop in de bruisende binnenstad van Dordrecht.
-
5AlblasserdamRijd via Alblasserdam en verzamel het hele gezelschap onderweg.




Alles aan boord voor een groots feest
Onze partybussen zijn complete feestlocaties op wielen. Voor groepen vanaf ongeveer 20 tot 90 personen, en voor grotere gezelschappen zetten we eenvoudig meerdere bussen in vanuit Sliedrecht en omgeving.
- Laser- en discolampen met feestverlichting
- Krachtige geluidsinstallatie (tot 10.000 Watt)
- Grote koelkast met gekoelde dranken aan boord
- Rookmachine voor extra sfeer
- Eigen muziek via Bluetooth, USB-oplaadpunten
- Ongeveer 20 tot 90 zitplaatsen per bus
Onze Werkwijze
Offerte Aanvragen
Vul het formulier in en geef je wensen en route door.
Snel Voorstel
Je ontvangt vaak nog dezelfde dag een vrijblijvend voorstel op maat.
Rit Bevestigen
Na akkoord plannen wij de bus en chauffeur definitief in.
Feesten!
De bus haalt je op in Sliedrecht en het feest kan beginnen.
Veelgestelde vragen over discobus huren in Sliedrecht
Wij prikken samen met jou een opstappunt af dat voor jou en je gezelschap het beste uitkomt. Dat kan het centrum van Sliedrecht zijn, het station of een andere afgesproken locatie. Ook gasten uit Papendrecht of Giessendam kunnen onderweg worden opgepikt.
Per bus is er ruimte voor ongeveer 20 tot 90 personen, afhankelijk van het bustype. Heb je een grotere groep? Dan zetten we meerdere bussen in zodat iedereen meegaat. Geef bij je aanvraag het aantal personen op en we zorgen voor de juiste capaciteit.
Absoluut. Via Bluetooth koppel je eenvoudig je telefoon of apparaat aan de geluidsinstallatie en draai je jouw eigen playlist. USB-oplaadpunten zijn aanwezig zodat je telefoon ook onderweg opgeladen blijft.
Ja, Eventliner Tours is actief door heel Nederland en ook in het buitenland. Vanuit Sliedrecht rijden we regelmatig naar plaatsen als Dordrecht, Alblasserdam en Zwijndrecht, maar ook naar verdere bestemmingen in Zuid-Holland of daarbuiten is mogelijk.
Je vraagt eenvoudig en vrijblijvend een offerte op maat aan via ons aanvraagformulier. Geef de datum, het aantal personen en je wensen op. Wij nemen contact met je op met een passend voorstel, helemaal afgestemd op jouw feest in Sliedrecht.
Discobus huren in de buurt van Sliedrecht
Wij zijn ook actief in de omliggende plaatsen in Zuid-Holland: