Feestbus huren in Alkmaar
Vervoer op maat in Alkmaar

Feestbus huren
in Alkmaar

Alkmaar staat bekend om zijn levendige sfeer en gezellige uitgaanscultuur, en een feestbus maakt jouw avond of evenement nóg onvergetelijker. Vertrek samen met je vrienden, collega's of familie vanuit het hart van Alkmaar en geniet van een rijdend feest met krachtig geluid, sfeerverlichting en gekoelde dranken. Eventliner Tours regelt alles: van ophalen op de gewenste locatie tot een route die volledig op jouw wensen is afgestemd.

Ophalen op jouw locatie in Alkmaar
Disco- en laserlampen aan boord
Tot 10.000 Watt geluidsinstallatie
Route en tijden volledig op maat
Stap 1 van 3 — Vertrek
Voor elke gelegenheid

Feestbus huren in Alkmaar

Vrijgezellenfeest Alkmaar

Vrijgezellenfeest

Start de ultieme vrijgezellenavond in Alkmaar vanuit de feestbus en vier het in stijl met je beste vrienden.

Offerte aanvragen
Verjaardag op wielen Alkmaar

Verjaardag op wielen

Vier je verjaardag als een echte ster: stap in Alkmaar in en geniet van muziek, licht en gezelligheid onderweg.

Offerte aanvragen
Bedrijfsuitje Alkmaar Alkmaar

Bedrijfsuitje Alkmaar

Versterk de teamspirit met een bedrijfsfeest op wielen. Wij verzorgen het vervoer, jullie zorgen voor de feeststemming.

Offerte aanvragen
Feestbus huren
Feestbus huren
Feestbus huren
Feestbus huren
Feestbus huren in Alkmaar

Feestbus huren in Alkmaar: het feest begint bij instappen

Een feestbus huren in Alkmaar betekent dat het feest al begint zodra iedereen instapt. Met laser- en discolampen, een rookmachine en een geluidsinstallatie van maar liefst 10.000 Watt verander je de bus in een echte rijdende discotheek. Je sluit je eigen telefoon aan via Bluetooth, kiest de playlist en laat je meeslepen door de sfeer.

Of je nu met een kleine groep vrienden op stap gaat of een grote groep wil vervoeren: de capaciteit loopt op van circa 20 tot 90 personen per bus, en voor extra grote gezelschappen zetten we meerdere bussen in. De gezellige rondzitopstelling zorgt ervoor dat iedereen met elkaar in contact blijft, terwijl de grote koelkast gevuld met gekoelde dranken bij de hand staat.

De vetste features aan boord

Krachtige geluidsinstallatie

Tot 10.000 Watt voor een diepe, voelbare bas onderweg.

Laser, disco & rookmachine

Laser- en discolampen, feestverlichting en een rookmachine voor de juiste sfeer.

Gekoelde dranken

Grote koelkast aan boord met ijskoude dranken binnen handbereik.

Bluetooth & USB

Speel je eigen muziek via Bluetooth en laad op via de USB-punten.

Gezellige rondzit

Een fijne opstelling zodat iedereen samen kan feesten.

Ervaren chauffeur

Gastvrije, gecertificeerde chauffeur volgens KNV-normen.

Regio Alkmaar, Noord-Holland

Feestbus huren in de regio Alkmaar en omgeving

Alkmaar ligt centraal in Noord-Holland en is omgeven door gezellige plaatsen zoals Heerhugowaard, Heiloo en Akersloot. Of het gezelschap nu vanuit een van deze buurdorpen meerijdt of de tocht juist door die omgeving voert: we passen de route volledig aan op jullie wensen. Eventliner Tours is actief door heel Noord-Holland, dus opstappunten in de regio zijn nooit een probleem.

Vanuit Alkmaar zijn populaire routes richting de kust, naburige plaatsen als Beemster en De Rijp, of een rondje langs de uitgaansgebieden in de regio allemaal mogelijk. We rijden ook buiten Noord-Holland, dus als jullie feest verder weg plaatsvindt, zorgen wij dat de bus er op tijd is. Vertel ons waar en wanneer, en wij regelen de rest.

Centraal in Noord-Holland

Alkmaar vormt een ideaal vertrekpunt voor tochten door de hele provincie.

Flexibele opstappunten

We halen je gezelschap op in Alkmaar én in omliggende plaatsen zoals Heiloo of Heerhugowaard.

Binnen- en buitenland

Van een ritje door de regio tot een feestrit over de grens: alles is bespreekbaar.

Opstappunten & bestemmingen

  • 1
    Centrum AlkmaarHet bruisende hart van Alkmaar is hét ideale vertrek- of aankomstpunt voor jouw feestrit.
  • 2
    Station AlkmaarMakkelijk opstappunt voor gasten die met het OV vanuit de regio afreizen.
  • 3
    HeerhugowaardHaal ook gasten uit Heerhugowaard op en breidt je gezelschap moeiteloos uit.
  • 4
    HeilooEen tussenstop in Heiloo zodat niemand in de buurt hoeft te missen.
  • 5
    Bedrijventerrein AlkmaarHandig opstappunt voor bedrijfsuitjes die direct vanuit het werk vertrekken.
Feestbus huren in Alkmaar
Feestbus huren
Feestbus huren
Feestbus huren
Onze bussen

Alles aan boord voor een groots feest

Onze partybussen zijn complete feestlocaties op wielen. Voor groepen vanaf ongeveer 20 tot 90 personen, en voor grotere gezelschappen zetten we eenvoudig meerdere bussen in vanuit Alkmaar en omgeving.

  • Laser- en discolampen met feestverlichting
  • Krachtige geluidsinstallatie (tot 10.000 Watt)
  • Grote koelkast met gekoelde dranken aan boord
  • Rookmachine voor extra sfeer
  • Eigen muziek via Bluetooth, USB-oplaadpunten
  • Ongeveer 20 tot 90 zitplaatsen per bus
Eenvoudig geregeld

Onze Werkwijze

Stap 01

Offerte Aanvragen

Vul het formulier in en geef je wensen en route door.

01
Stap 02

Snel Voorstel

Je ontvangt vaak nog dezelfde dag een vrijblijvend voorstel op maat.

02
Stap 03

Rit Bevestigen

Na akkoord plannen wij de bus en chauffeur definitief in.

03
Stap 04

Feesten!

De bus haalt je op in Alkmaar en het feest kan beginnen.

04
FAQ

Veelgestelde vragen over feestbus huren in Alkmaar

Het is verstandig om zo vroeg mogelijk te reserveren, zeker in drukke periodes zoals de zomer en de feestdagen. Neem contact op via onze website om de beschikbaarheid voor jouw gewenste datum in Alkmaar te checken en vraag direct een vrijblijvende offerte aan.

Ja, zeker! De feestbus is uitgerust met een Bluetooth-verbinding, zodat je eenvoudig je eigen playlist draait via je smartphone of ander apparaat. Zo bepaal jij de muzikale sfeer van het feest, van Alkmaar tot aan jullie eindbestemming.

Absoluut. Per bus is er ruimte voor circa 20 tot 90 personen. Heb je een groep die groter is? Dan zetten we meerdere bussen tegelijk in, zodat iedereen tegelijk kan meerijden en niemand het feest hoeft te missen.

Ja, Eventliner Tours is actief in heel Nederland en ook in het buitenland. Vertrek vanuit Alkmaar en rijd naar een bestemming in een andere provincie of zelfs over de grens: we stellen de route volledig op maat samen voor jullie avond.

Alle bussen van Eventliner Tours voldoen aan de KNV-veiligheidsnormen en het bedrijf is ISO 9001-gecertificeerd. De chauffeurs zijn ervaren en gecertificeerd, zodat je gezelschap veilig en zorgeloos kan feesten tijdens de rit vanuit Alkmaar.