Partybus huren in Alphen
Vervoer op maat in Alphen

Partybus huren
in Alphen

Een partybus huren in Alphen betekent jouw feest direct op gang brengen zodra iedereen instapt. Eventliner Tours haalt je gezelschap op in het hart van Alphen of elders in de gemeente Alphen-Chaam en rijdt jullie in stijl naar elke gewenste bestemming, of dat nu ergens in Noord-Brabant is of verder weg. De route, het tijdstip en de sfeer bepaal je zelf.

Ophalen in Alphen op maat
Tot 10.000 Watt aan geluid
Feestverlichting en rookmachine
Vrijblijvende offerte op maat
Stap 1 van 3 — Vertrek
Voor elke gelegenheid

Partybus huren in Alphen

Vrijgezellenfeest Alphen

Vrijgezellenfeest

Begin de avond al feestend in de bus en maak van je vrijgezellenfeest een onvergetelijk event in en rond Alphen.

Offerte aanvragen
Verjaardag op wielen Alphen

Verjaardag op wielen

Verras je vrienden of familie met een rijdend verjaardagsfeest door Noord-Brabant, vertrekkend vanuit Alphen.

Offerte aanvragen
Groepsuitje bedrijf Alphen

Groepsuitje bedrijf

Verbind collega's tijdens een bedrijfsuitje en reis samen en ontspannen vanuit Alphen naar jullie bestemming.

Offerte aanvragen
Partybus huren
Partybus huren
Partybus huren
Partybus huren
Partybus huren in Alphen

Partybus huren in Alphen: de bus is het feest

Alphen is een gezellig dorp in de gemeente Alphen-Chaam, midden in het groene Noord-Brabantse landschap. Als je hier een bijzondere avond of dag wilt vieren met een groep, is een partybus de ideale manier om er meteen vaart achter te zetten. Zodra je de bus binnenstapt, begint het feest: sfeervolle laser- en discolampen geven de ruimte een clubachtige sfeer, terwijl de krachtige geluidsinstallatie voor de juiste beats zorgt.

Bij Eventliner Tours staat maatwerk centraal. We passen de route, de vertrektijd en het programma volledig aan op jouw wensen. De bus beschikt over een gezellige rondzitopstelling, een grote koelkast met gekoelde dranken, een rookmachine voor extra effect en de mogelijkheid om je eigen muziek via Bluetooth af te spelen. USB-oplaadpunten aan boord zorgen ervoor dat niemand zonder telefoon komt te zitten. Groepen van ongeveer 20 tot 90 personen zijn welkom; voor grotere gezelschappen kunnen we meerdere bussen inzetten.

De vetste features aan boord

Krachtige geluidsinstallatie

Tot 10.000 Watt voor een diepe, voelbare bas onderweg.

Laser, disco & rookmachine

Laser- en discolampen, feestverlichting en een rookmachine voor de juiste sfeer.

Gekoelde dranken

Grote koelkast aan boord met ijskoude dranken binnen handbereik.

Bluetooth & USB

Speel je eigen muziek via Bluetooth en laad op via de USB-punten.

Gezellige rondzit

Een fijne opstelling zodat iedereen samen kan feesten.

Ervaren chauffeur

Gastvrije, gecertificeerde chauffeur volgens KNV-normen.

Regio Alphen, Noord-Brabant

Feestvervoer door heel Noord-Brabant

Vanuit Alphen rijdt onze partybus moeiteloos door de hele regio. Of je nu vertrekt richting het bruisende Tilburg, een avondje op stap gaat in Goirle of een rondrit door de Brabantse natuur maakt via Chaam en Baarle, wij kennen de omgeving en zorgen voor een zorgeloze rit. Eventliner Tours heeft standplaatsen door heel Nederland, waardoor we ook ritten buiten de provincie probleemloos kunnen verzorgen.

Of je nu met een kleine groep vertrekt vanuit het centrum van Alphen of met een groot gezelschap richting Gilze en Rijen of Hilvarenbeek, wij stemmen alles af op jouw planning. Onze gecertificeerde chauffeurs zorgen dat iedereen veilig en op tijd aankomt, terwijl jij en je vrienden zich volledig kunnen focussen op het feest. Vrijblijvend een offerte aanvragen kost je niets en geeft je direct duidelijkheid.

Lokale kennis

Onze chauffeurs kennen de wegen in en rond Alphen en de gemeente Alphen-Chaam op hun duimpje.

Ruime regio

We rijden van Baarle en Chaam tot Tilburg en verder, door heel Noord-Brabant en daarbuiten.

Flexibele planning

Vertrektijd, route en stops worden volledig afgestemd op jouw feestprogramma.

Opstappunten & bestemmingen

  • 1
    Alphen centrumHet perfecte opstappunt voor je gezelschap midden in het dorp.
  • 2
    ChaamRijd vanuit Alphen door naar het nabijgelegen Chaam voor een uitgebreid feestprogramma.
  • 3
    TilburgGeniet van het bruisende uitgaansleven in Tilburg, op slechts 14 kilometer afstand.
  • 4
    BaarleHet unieke grensdorp Baarle is een leuke en verrassende bestemming voor een groepsuitje.
  • 5
    Gilze en RijenEen prima bestemming of tussenstop voor groepen die vanuit Alphen op pad gaan.
Partybus huren in Alphen
Partybus huren
Partybus huren
Partybus huren
Onze bussen

Alles aan boord voor een groots feest

Onze partybussen zijn complete feestlocaties op wielen. Voor groepen vanaf ongeveer 20 tot 90 personen, en voor grotere gezelschappen zetten we eenvoudig meerdere bussen in vanuit Alphen en omgeving.

  • Laser- en discolampen met feestverlichting
  • Krachtige geluidsinstallatie (tot 10.000 Watt)
  • Grote koelkast met gekoelde dranken aan boord
  • Rookmachine voor extra sfeer
  • Eigen muziek via Bluetooth, USB-oplaadpunten
  • Ongeveer 20 tot 90 zitplaatsen per bus
Eenvoudig geregeld

Onze Werkwijze

Stap 01

Offerte Aanvragen

Vul het formulier in en geef je wensen en route door.

01
Stap 02

Snel Voorstel

Je ontvangt vaak nog dezelfde dag een vrijblijvend voorstel op maat.

02
Stap 03

Rit Bevestigen

Na akkoord plannen wij de bus en chauffeur definitief in.

03
Stap 04

Feesten!

De bus haalt je op in Alphen en het feest kan beginnen.

04
FAQ

Veelgestelde vragen over partybus huren in Alphen

We halen je gezelschap op waar het jou uitkomt, bijvoorbeeld in het centrum van Alphen of elders in de gemeente Alphen-Chaam. De exacte opstaplocatie stemmen we vooraf met je af, zodat het voor iedereen zo makkelijk mogelijk is.

Onze partybussen bieden ruimte aan groepen van ongeveer 20 tot 90 personen. Heb je een nog groter gezelschap? Dan is het mogelijk om meerdere bussen in te zetten, zodat iedereen er samen bij kan zijn.

Absoluut. Via Bluetooth sluit je je smartphone of andere apparaten eenvoudig aan op de geluidsinstallatie van 10.000 Watt. Zo bepaal jij volledig de soundtrack van jullie rit vanuit Alphen.

Ja, Eventliner Tours is actief in zowel binnen- als buitenland. Vanuit Alphen kunnen we dus niet alleen richting Tilburg, Goirle of Baarle rijden, maar ook naar verdere bestemmingen waar jij en je gezelschap naartoe willen.

Een vrijblijvende offerte aanvragen is eenvoudig. Neem contact met ons op via het contactformulier of bel ons, geef je gewenste datum, groepsgrootte en route door, en wij stellen een offerte op maat voor je op. Zo weet je snel waar je aan toe bent.