Partybus huren
in Castricum
Een avond of dag feesten in en rondom Castricum begint al op het moment dat je instapt. Met een partybus van Eventliner Tours rij je samen met je groep door Noord-Holland terwijl de discolampen draaien, de muziek knalt en de sfeer er meteen in zit. Van het centrum van Castricum tot de kust bij Egmond aan Zee: jij bepaalt de route, wij zorgen voor het feest.
Partybus huren in Castricum
Vrijgezellenfeest
Stap samen in en maak er een nacht vol herinneringen van, van Castricum tot ver buiten de regio.
Offerte aanvragen
Verjaardag op wielen
Vier je verjaardag groots met je vrienden in een rijdende discotheek door Noord-Holland.
Offerte aanvragen
Schoolfeest of diploma
Een geslaagd eindexamen of diplomafeest verdient een bijzonder vervoer, compleet met feestverlichting en muziek.
Offerte aanvragen



Partybus huren in Castricum: het feest begint onderweg
Castricum heeft alles in huis voor een geweldige avond: gezellige horeca, de duinen op loopafstand en een centrale ligging in Noord-Holland die je snel naar omliggende plaatsen als Heemskerk en Heiloo brengt. Maar waarom het feest pas beginnen als je op de bestemming bent? Met een partybus van Eventliner Tours is de rit zelf het hoogtepunt van de avond.
Je stapt in met je groep, de rookmachine creëert de juiste sfeer en via Bluetooth speel je jouw favoriete playlist af door een geluidsinstallatie van maar liefst 10.000 Watt. De chauffeur neemt de weg voor zijn rekening, zodat iedereen zorgeloos kan genieten van de koelkast met gekoelde dranken en de sfeervolle feestverlichting aan boord.
De vetste features aan boord
Krachtige geluidsinstallatie
Tot 10.000 Watt voor een diepe, voelbare bas onderweg.
Laser, disco & rookmachine
Laser- en discolampen, feestverlichting en een rookmachine voor de juiste sfeer.
Gekoelde dranken
Grote koelkast aan boord met ijskoude dranken binnen handbereik.
Bluetooth & USB
Speel je eigen muziek via Bluetooth en laad op via de USB-punten.
Gezellige rondzit
Een fijne opstelling zodat iedereen samen kan feesten.
Ervaren chauffeur
Gastvrije, gecertificeerde chauffeur volgens KNV-normen.
Feestbus door Castricum en de Noord-Hollandse kuststreek
Castricum ligt in het hart van de Noord-Hollandse kuststreek, omringd door plaatsen als Limmen, Akersloot en Uitgeest. Die ligging maakt het ideaal als vertrekpunt voor een avond of dag op pad. Of je nu vrienden oppikt in Beverwijk of de avond afsluit met een ritje langs de kust richting Egmond aan Zee: de partybus past zijn route volledig aan jouw wensen aan.
Eventliner Tours is actief door heel Nederland en ook buiten de landsgrenzen, maar kent de regio rond Castricum goed. Met standplaatsen verspreid over Noord-Holland is een bus snel ter plaatse, zodat jullie feest precies op tijd en zonder gedoe van start gaat.
Castricum verbindt de kust met de Noord-Hollandse binnenplaatsen binnen handbereik.
Van Limmen tot Beverwijk: de bus rijdt precies waar jij naartoe wilt.
Dankzij standplaatsen in Noord-Holland staat de bus vlot voor de deur in Castricum.
Opstappunten & bestemmingen
-
1Castricum centrumHet perfecte opstappunt voor een onvergetelijke avond met je groep.
-
2Egmond aan ZeeSluit de avond stijlvol af aan de kust na een feestrit door de duinen.
-
3HeemskerkVrienden ophalen in Heemskerk is een fluitje van een cent met de partybus.
-
4BeverwijkEen populaire tussenbestemming voor groepen uit de brede regio.
-
5Heiloo stationHandig opstappunt voor gasten die met het openbaar vervoer aankomen.




Alles aan boord voor een groots feest
Onze partybussen zijn complete feestlocaties op wielen. Voor groepen vanaf ongeveer 20 tot 90 personen, en voor grotere gezelschappen zetten we eenvoudig meerdere bussen in vanuit Castricum en omgeving.
- Laser- en discolampen met feestverlichting
- Krachtige geluidsinstallatie (tot 10.000 Watt)
- Grote koelkast met gekoelde dranken aan boord
- Rookmachine voor extra sfeer
- Eigen muziek via Bluetooth, USB-oplaadpunten
- Ongeveer 20 tot 90 zitplaatsen per bus
Onze Werkwijze
Offerte Aanvragen
Vul het formulier in en geef je wensen en route door.
Snel Voorstel
Je ontvangt vaak nog dezelfde dag een vrijblijvend voorstel op maat.
Rit Bevestigen
Na akkoord plannen wij de bus en chauffeur definitief in.
Feesten!
De bus haalt je op in Castricum en het feest kan beginnen.
Veelgestelde vragen over partybus huren in Castricum
Je geeft zelf de gewenste ophaallocatie op, bijvoorbeeld in het centrum van Castricum of bij een ander afgesproken punt in de gemeente. De chauffeur rijdt naar jouw locatie toe, zodat jullie direct kunnen instappen en het feest kan beginnen.
Een enkele bus biedt ruimte aan ongeveer 20 tot 90 personen, afhankelijk van het type bus dat je kiest. Heb je een grotere groep, bijvoorbeeld voor een groot vrijgezellenfeest of schoolevenement in de regio Castricum? Dan is het mogelijk om meerdere bussen in te zetten.
Zeker, de route is volledig op maat samen te stellen. De chauffeur kan onderweg tussenstops maken om mensen op te pikken in omliggende plaatsen zoals Heemskerk, Heiloo of Limmen, voordat de echte feestrit begint.
Ja, de partybus is uitgerust met Bluetooth zodat je eenvoudig je eigen playlist kunt verbinden met de geluidsinstallatie van 10.000 Watt. Zo klinkt jouw favoriete muziek optimaal terwijl je door Noord-Holland rijdt.
Eventliner Tours is actief in heel Nederland en ook in het buitenland. Vanuit Castricum kun je dus niet alleen door de regio rijden, maar ook langere trips plannen naar andere provincies of zelfs over de grens, altijd met een vaste chauffeur en een route volledig naar wens.
Partybus huren in de buurt van Castricum
Wij zijn ook actief in de omliggende plaatsen in Noord-Holland: