Partybus huren in Gennep
Vervoer op maat in Gennep

Partybus huren
in Gennep

In Gennep en de directe omgeving weet je hoe je een feest viert, en Eventliner Tours zorgt dat de party al onderweg begint. Met een volledig uitgeruste partybus haal je het gezelschap op in het centrum van Gennep of ergens anders in de regio en rij je feestend naar jullie bestemming. Van een vrijgezellenfeest tot een grote groepsuitje: wij regelen het vervoer helemaal op maat.

Disco- en laserlampen aan boord
Geluid tot 10.000 Watt
Gekoelde dranken in grote koelkast
Eigen muziek via Bluetooth
Stap 1 van 3 — Vertrek
Voor elke gelegenheid

Partybus huren in Gennep

Vrijgezellenfeest Gennep

Vrijgezellenfeest

Start de avond in Gennep en rijd feestend door de regio. De partybus is jullie rijdende feestzaal.

Offerte aanvragen
Verjaardag of jubileum Gennep

Verjaardag of jubileum

Vier je mijlpaal op grootse wijze met vrienden en familie in een volledig ingerichte feestbus.

Offerte aanvragen
Groepsuitje Gennep

Groepsuitje

Of je nu met collega's of een vereniging op pad gaat: de partybus maakt elk groepsuitje in Gennep onvergetelijk.

Offerte aanvragen
Partybus huren
Partybus huren
Partybus huren
Partybus huren
Partybus huren in Gennep

Partybus huren in Gennep: de party begint al onderweg

Gennep is een gezellige stad aan de Maas in het noorden van Limburg, en feesten zit de inwoners in het bloed. Als je met een groep op stap gaat, is een partybus de perfecte manier om de sfeer al vóór aankomst op scherp te zetten. Met disco- en laserlampen, een krachtige geluidsinstallatie en een koelkast vol gekoelde dranken rij je in stijl naar elke bestemming die je in gedachten hebt.

Eventliner Tours pikt jullie op waar het uitkomt, of dat nu bij het station, een adres in het centrum of een afgesproken punt buiten de stad is. De route en tijden stel je volledig zelf samen, zodat de avond precies verloopt zoals jij het wilt. Onze gecertificeerde chauffeur zorgt voor een veilige rit, terwijl jij en je gasten onbezorgd kunnen genieten.

De vetste features aan boord

Krachtige geluidsinstallatie

Tot 10.000 Watt voor een diepe, voelbare bas onderweg.

Laser, disco & rookmachine

Laser- en discolampen, feestverlichting en een rookmachine voor de juiste sfeer.

Gekoelde dranken

Grote koelkast aan boord met ijskoude dranken binnen handbereik.

Bluetooth & USB

Speel je eigen muziek via Bluetooth en laad op via de USB-punten.

Gezellige rondzit

Een fijne opstelling zodat iedereen samen kan feesten.

Ervaren chauffeur

Gastvrije, gecertificeerde chauffeur volgens KNV-normen.

Regio Gennep, Limburg

Feestvervoer in Noord-Limburg en omgeving

Gennep ligt centraal in een dynamische regio op de grens van Limburg en Gelderland. Eventliner Tours is actief in de hele omgeving, van Boxmeer en Cuijk tot Mook en Middelaar en Groesbeek. Of de groep verspreid woont over verschillende dorpen of iedereen samenkomt in Gennep zelf: wij stemmen de ophaalroute af op jullie wensen.

Dankzij onze standplaatsen door heel Nederland kunnen we ook ritten verzorgen die verder van Gennep vandaan gaan. Denk aan een dagje uit naar een pretpark, een concert in een grote stad of een nachtje stappen in de regio. Wij rijden zowel in Nederland als naar het buitenland, zodat de bestemming nooit een probleem is.

Ruime regio-dekking

We rijden vanuit Gennep naar bestemmingen in heel Nederland en daarbuiten.

Flexibele ophaalroute

Gasten in Boxmeer, Cuijk of Sint Anthonis? We plannen een route langs iedereen.

Altijd op maat

Tijden, route en groepsgrootte stemmen we volledig af op jullie feest.

Opstappunten & bestemmingen

  • 1
    Gennep centrumHet gezellige hart van Gennep is een populair vertrekpunt voor een feestelijke avond.
  • 2
    Station BoxmeerHandig opstappunt voor gasten die vanuit de regio mee willen rijden.
  • 3
    CuijkNabijgelegen stad met een levendig uitgaansgebied dat uitstekend combineert met een partybus.
  • 4
    Bedrijventerrein GennepIdeaal opstappunt voor bedrijfsfeesten en personeelsuitjes vanuit Gennep.
  • 5
    GroesbeekPopulaire bestemming in de buurt voor groepsuitjes richting de Gelderse heuvelrug.
Partybus huren in Gennep
Partybus huren
Partybus huren
Partybus huren
Onze bussen

Alles aan boord voor een groots feest

Onze partybussen zijn complete feestlocaties op wielen. Voor groepen vanaf ongeveer 20 tot 90 personen, en voor grotere gezelschappen zetten we eenvoudig meerdere bussen in vanuit Gennep en omgeving.

  • Laser- en discolampen met feestverlichting
  • Krachtige geluidsinstallatie (tot 10.000 Watt)
  • Grote koelkast met gekoelde dranken aan boord
  • Rookmachine voor extra sfeer
  • Eigen muziek via Bluetooth, USB-oplaadpunten
  • Ongeveer 20 tot 90 zitplaatsen per bus
Eenvoudig geregeld

Onze Werkwijze

Stap 01

Offerte Aanvragen

Vul het formulier in en geef je wensen en route door.

01
Stap 02

Snel Voorstel

Je ontvangt vaak nog dezelfde dag een vrijblijvend voorstel op maat.

02
Stap 03

Rit Bevestigen

Na akkoord plannen wij de bus en chauffeur definitief in.

03
Stap 04

Feesten!

De bus haalt je op in Gennep en het feest kan beginnen.

04
FAQ

Veelgestelde vragen over partybus huren in Gennep

De partybus haalt je op waar het jou uitkomt in Gennep, bijvoorbeeld bij je thuis, het station of een andere afgesproken locatie. We rijden ook langs gasten in omliggende plaatsen zoals Boxmeer of Cuijk, zodat iedereen netjes wordt opgehaald.

Onze bussen hebben een capaciteit van ongeveer 20 tot 90 zitplaatsen. Voor grotere groepen kunnen we meerdere bussen inzetten, zodat ook een grote vriendengroep of vereniging uit Gennep volledig wordt bediend.

Ja, dat kan heel eenvoudig via Bluetooth. Sluit je telefoon of apparaat draadloos aan op de geluidsinstallatie en speel je eigen playlist af. Dankzij de USB-oplaadpunten aan boord blijft je telefoon ook onderweg opgeladen.

Zeker. Veel bedrijven in de regio Gennep en omliggende gemeenten zoals Sint Anthonis kiezen voor de partybus voor personeelsfeesten of teamuitjes. De ontspannen sfeer zorgt voor een goede verbinding binnen het team en iedereen komt veilig thuis.

Je kunt via onze website vrijblijvend een offerte op maat aanvragen. Geef de gewenste datum, het aantal personen en de gewenste route of bestemming door, en wij sturen je zo snel mogelijk een passend voorstel. Er zijn geen verplichtingen verbonden aan een aanvraag.