Touringbus huren
in Bloemendaal
Bloemendaal is een groene, karakteristieke gemeente in Noord-Holland, gelegen tussen de duinen en de bruisende omgeving van Haarlem en Zandvoort. Voor groepen die op zoek zijn naar stijlvol en zorgeloos vervoer biedt Eventliner Tours een touringbus op maat, compleet met ervaren chauffeur en alle comfort die u van een moderne bus mag verwachten.
Touringbus huren in Bloemendaal
Uitjes en excursies
Verken de regio of ga verder afield: wij rijden uw groep veilig en comfortabel naar elke bestemming in binnen- of buitenland.
Offerte aanvragen
Bedrijfsuitjes
Professioneel groepsvervoer voor uw team, van het bedrijventerrein in Bloemendaal tot een bestemming ver buiten de provincie.
Offerte aanvragen
Evenementen en feesten
Van bruiloften tot jubilea: wij zorgen dat uw gezelschap op tijd en ontspannen arriveert, waar in Noord-Holland ook naartoe.
Offerte aanvragen



Touringbus huren in Bloemendaal: comfortabel op weg met uw groep
Bloemendaal ligt prachtig ingeklemd tussen de duinen van de Hollandse kust en de levendige regio rondom Haarlem. Of uw groep nu vertrekt vanuit het centrum van Bloemendaal, vanuit een nabijgelegen locatie in Heemstede of vanuit de kustplaats Zandvoort, Eventliner Tours haalt u op waar het u uitkomt. Onze moderne touringcars zijn uitgerust met comfortabele zitplaatsen, airconditioning en een toilet aan boord, zodat iedere rit aangenaam verloopt.
Het huren van een touringbus in Bloemendaal is eenvoudig en geheel op uw wensen afgestemd. U bepaalt het vertrekpunt, de route en de tijden, wij regelen de rest. Voor groepen uiteenlopend in omvang, van een kleine delegatie tot een groot gezelschap, zetten wij de juiste capaciteit in. Bij zeer grote groepen is het mogelijk meerdere bussen tegelijk in te zetten, zodat niemand achter hoeft te blijven.
Waarom Eventliner Tours?
Veiligheid voorop
KNV-veiligheidsnormen en ISO 9001-gecertificeerd.
Schone Euro 6-motoren
Moderne touringcars met toegang tot alle milieuzones.
Comfortabel & gastvrij
Airconditioning en toilet aan boord, ervaren chauffeur.
Groepsvervoer vanuit Bloemendaal en de omliggende regio
Bloemendaal maakt deel uit van een gevarieerde regio in Noord-Holland, met aan de ene kant de kust bij Zandvoort en aan de andere kant de historische binnenstad van Haarlem op slechts enkele kilometers afstand. Ook naburige plaatsen zoals Heemstede, Bennebroek en Santpoort vallen binnen ons verzorgingsgebied, zodat deelnemers uit de hele regio moeiteloos kunnen mee-instappen op een centraal verzamelpunt.
Eventliner Tours is actief door heel Nederland en ook grensoverschrijdend. Vanuit Bloemendaal rijden wij naar congreslocaties, attractieparken, sportieve bestemmingen of culturele uitstapjes, zowel in de directe omgeving als ver daarbuiten. Onze chauffeurs kennen de regio goed en zorgen voor een vlotte en prettige rit, zodat u zich kunt concentreren op het programma in plaats van op de weg.
Bloemendaal grenst aan de duinen en ligt vlakbij Zandvoort, ideaal voor groepen die de omgeving willen verkennen.
Dankzij de ligging nabij Haarlem en de grotere wegeninfrastructuur is Bloemendaal uitstekend bereikbaar vanuit de regio.
De groene gemeente vraagt om discreet en betrouwbaar groepsvervoer, precies wat Eventliner Tours biedt.
Opstappunten & bestemmingen
-
1Bloemendaal centrumHandig opstappunt voor groepen die vertrekken vanuit het hart van de gemeente.
-
2HaarlemPopulaire bestemming en doorrijpunt voor groepen richting de rest van Noord-Holland.
-
3ZandvoortKustplaats op korte afstand, ideaal als eindbestemming of tussenstop bij uitjes.
-
4HeemstedeNabijgelegen woonplaats vanwaar deelnemers eenvoudig kunnen instappen.
-
5BennebroekRustige buurgemeente die we graag meenemen in een gezamenlijke reisroute.




Comfortabel en veilig op weg
Onze moderne touringcars staan garant voor comfortabel en veilig groepsvervoer. Met ongeveer 20 tot 90 zitplaatsen per bus, en meerdere bussen voor grotere groepen, reist u zorgeloos vanuit Bloemendaal naar elke bestemming.
- Moderne touringcars met schone Euro 6-motoren
- Airconditioning voor een aangenaam klimaat
- Toilet aan boord
- Comfortabele zitplaatsen
- KNV-veiligheidsnormen & ISO 9001-gecertificeerd
- Ongeveer 20 tot 90 zitplaatsen per bus
Onze Werkwijze
Aanvraag indienen
Geef uw vertrekpunt in Bloemendaal, bestemming en groepsgrootte door.
Voorstel op maat
Binnen 2 uur ontvangt u een scherp tariefvoorstel.
Definitieve planning
Na akkoord plannen wij de touringcar en chauffeur voor u in.
Zorgeloos reizen
De chauffeur staat stipt klaar op uw opstapplaats in Bloemendaal.
Veelgestelde vragen over touringbus huren in Bloemendaal
Zeker, dat is een van de meest gevraagde opties. U geeft het gewenste vertrekpunt en de bestemming aan, en wij plannen de rit volledig op maat. Of u nu een dagtrip in Noord-Holland plant of verder reist, Eventliner Tours regelt het vervoer van begin tot einde.
Onze touringcars bieden ruimte aan circa 20 tot 90 passagiers per bus. Heeft u een grotere groep, dan zetten wij meerdere bussen in. Zo reist iedereen tegelijk en hoeft niemand apart vervoer te regelen.
Ja, Eventliner Tours is actief in heel Nederland en ook in het buitenland. Vanuit Bloemendaal of een ander opstappunt in de regio rijden wij naar elke gewenste bestemming, ongeacht de afstand.
Ja, onze moderne touringcars zijn standaard uitgerust met airconditioning en een toilet aan boord. Dit maakt langere ritten comfortabel voor alle passagiers, ook in de zomermaanden wanneer het op de kust rondom Zandvoort en Bloemendaal druk kan zijn.
U kunt vrijblijvend een offerte op maat aanvragen via ons offerteformulier of door contact op te nemen met ons team. Geef het aantal personen, de gewenste reisdatum en het vertrek- en aankomstpunt op, dan ontvangt u zo snel mogelijk een voorstel op maat.
Touringbus huren in de buurt van Bloemendaal
Wij zijn ook actief in de omliggende plaatsen in Noord-Holland: