Touringbus huren
in Brummen
Voor groepen in Brummen en de wijde omgeving biedt Eventliner Tours professioneel touringbusvervoer met een ervaren, gecertificeerde chauffeur. Of u nu vertrekt vanuit het hart van Brummen of vanuit een locatie elders in de gemeente, wij stemmen de route en tijden volledig op uw wensen af. Reizig comfortabel door Gelderland en ver daarbuiten, zonder zorgen over planning of parkeren.
Touringbus huren in Brummen
Bedrijfsuitjes Brummen
Vervoer uw team comfortabel van het bedrijventerrein naar een bestemming naar keuze. Wij regelen de logistiek, u richt zich op het programma.
Offerte aanvragen
Schoolreizen en excursies
Een touringbus met ruime, comfortabele zitplaatsen en toilet aan boord is ideaal voor scholen en jeugdgroepen in Brummen en de regio.
Offerte aanvragen
Verenigingsreizen
Sport-, muziek- of cultuurvereniging uit Brummen op pad? Wij brengen uw hele groep samen en op tijd op de bestemming.
Offerte aanvragen



Touringbus huren in Brummen: comfortabel en zorgeloos op pad
Brummen is een groene gemeente in het hart van de Gelderse IJsselstreek, ingeklemd tussen bruisende steden als Zutphen en Apeldoorn. Wanneer u met een groep op pad gaat vanuit deze regio, verdient u vervoer dat past bij het karakter van de omgeving: rustig, betrouwbaar en zonder gedoe. Een touringbus van Eventliner Tours biedt precies dat, met comfortabele zitplaatsen, airconditioning en een toilet aan boord zodat iedereen ontspannen aankomt.
Onze touringcars rijden op moderne Euro 6-motoren en hebben daarmee toegang tot alle milieuzones in Nederland. Of uw groep nu bestaat uit twintig of negentig personen, wij beschikken over de juiste capaciteit. Voor grotere gezelschappen zetten wij meerdere bussen in, zodat niemand achterblijft. Een vrijblijvende offerte op maat aanvragen is altijd mogelijk.
Waarom Eventliner Tours?
Veiligheid voorop
KNV-veiligheidsnormen en ISO 9001-gecertificeerd.
Schone Euro 6-motoren
Moderne touringcars met toegang tot alle milieuzones.
Comfortabel & gastvrij
Airconditioning en toilet aan boord, ervaren chauffeur.
Groepsvervoer vanuit Brummen door heel Gelderland
Brummen ligt in een regio die uitstekend ontsloten is via de grote wegen richting Zutphen, Doesburg en Apeldoorn. Dit maakt het een logisch vertrekpunt voor groepsreizen door Gelderland en ver daarbuiten. Eventliner Tours haalt uw gezelschap op bij het station, het gemeentehuis of een andere locatie in Brummen en brengt u naar elke gewenste bestemming in binnen- of buitenland.
Wij zijn goed bekend met de wegen en omstandigheden in de Achterhoek en de IJsselstreek. Of de rit voert naar het nabijgelegen Deventer, richting de rustige streken rondom Bronckhorst en Lochem, of naar een verre bestemming in Europa: onze gecertificeerde chauffeurs zorgen dat u veilig en op tijd aankomt. Eventliner Tours voldoet aan de KNV-veiligheidsnormen en is ISO 9001-gecertificeerd.
Brummen ligt op korte afstand van Zutphen, Apeldoorn en Deventer, ideaal als vertrekpunt voor regionale en nationale reizen.
Wij rijden door de gehele provincie, van de IJsselstreek tot de Veluwe en de Achterhoek.
Naast nationale ritten verzorgen wij ook groepsreizen naar bestemmingen in geheel Europa.
Opstappunten & bestemmingen
-
1Brummen centrumVertrek direct vanuit het centrum van Brummen, op een tijdstip dat u uitkomt.
-
2Station ZutphenCombineer uw touringbusrit met een treinverbinding via het nabijgelegen station in Zutphen.
-
3ApeldoornEen veelgevraagde bestemming voor daguitstapjes, beurzen en zakelijke bijeenkomsten.
-
4DeventerOp slechts negentien kilometer afstand een populaire stad voor culturele en bedrijfsuitjes.
-
5Bedrijventerrein BrummenPraktisch opstappunt voor werknemers bij bedrijfsuitjes en personeelsvervoer vanuit de gemeente.




Comfortabel en veilig op weg
Onze moderne touringcars staan garant voor comfortabel en veilig groepsvervoer. Met ongeveer 20 tot 90 zitplaatsen per bus, en meerdere bussen voor grotere groepen, reist u zorgeloos vanuit Brummen naar elke bestemming.
- Moderne touringcars met schone Euro 6-motoren
- Airconditioning voor een aangenaam klimaat
- Toilet aan boord
- Comfortabele zitplaatsen
- KNV-veiligheidsnormen & ISO 9001-gecertificeerd
- Ongeveer 20 tot 90 zitplaatsen per bus
Onze Werkwijze
Aanvraag indienen
Geef uw vertrekpunt in Brummen, bestemming en groepsgrootte door.
Voorstel op maat
Binnen 2 uur ontvangt u een scherp tariefvoorstel.
Definitieve planning
Na akkoord plannen wij de touringcar en chauffeur voor u in.
Zorgeloos reizen
De chauffeur staat stipt klaar op uw opstapplaats in Brummen.
Veelgestelde vragen over touringbus huren in Brummen
Wij adviseren u zo vroeg mogelijk te reserveren, zeker voor drukke perioden zoals schoolreizen in het voorjaar of bedrijfsuitjes in het najaar. In veel gevallen kunnen wij ook op kortere termijn iets organiseren. Neem contact op en wij kijken samen naar de mogelijkheden voor uw groep vanuit Brummen.
Ja, dat is zeker mogelijk. Wij stellen de route volledig op maat samen, zodat de bus meerdere adressen of locaties in en rondom Brummen kan aandoen. Geef bij uw offerte-aanvraag de gewenste opstappunten door en wij plannen dit nauwkeurig in.
Absoluut. Naast ritten door Gelderland en naar steden als Apeldoorn of Deventer verzorgen wij ook groepsreizen door heel Nederland en naar bestemmingen in Europa. Eventliner Tours is actief in zowel het binnenland als het buitenland.
Ja, onze touringcars zijn uitgerust met een toilet aan boord. Dit is bijzonder handig op langere ritten, zodat uw groep niet afhankelijk is van tussenstops. Ook airconditioning en comfortabele zitplaatsen zijn standaard aanwezig.
Bij grotere groepen zetten wij meerdere touringcars in. Onze capaciteit per bus loopt op van circa twintig tot negentig personen, en door bussen te combineren kunnen ook grotere gezelschappen vanuit Brummen samen op pad. Vermeld het geschatte aantal personen bij uw aanvraag, dan adviseren wij u over de beste opstelling.
Touringbus huren in de buurt van Brummen
Wij zijn ook actief in de omliggende plaatsen in Gelderland: