Touringbus huren in Langedijk
Vervoer op maat in Langedijk

Touringbus huren
in Langedijk

Op zoek naar betrouwbaar groepsvervoer vanuit Langedijk? Met een touringbus van Eventliner Tours reist uw gezelschap comfortabel en zorgeloos, of het nu gaat om een daguitstap, een zakelijk evenement of een meerdaagse reis. Onze gecertificeerde chauffeurs halen u op waar u wilt en brengen u precies waar u naartoe wilt.

Gecertificeerde, ervaren chauffeur
Route en tijden volledig op maat
Moderne Euro 6-touringcars
Vrijblijvende offerte op maat
Stap 1 van 3 — Vertrek
Voor elke gelegenheid

Touringbus huren in Langedijk

Uitjes en excursies Langedijk

Uitjes en excursies

Plan een groepsuitje vanuit Langedijk naar een bestemming naar keuze, comfortabel en zonder parkeergedoe.

Offerte aanvragen
Bedrijfsuitjes Langedijk

Bedrijfsuitjes

Vervoer uw collega's stijlvol van het bedrijventerrein naar een teamdag of congres, binnen of buiten Noord-Holland.

Offerte aanvragen
Schoolreizen en verenigingen Langedijk

Schoolreizen en verenigingen

Voor scholen, sportclubs en verenigingen in Langedijk verzorgen wij veilig en betrouwbaar groepsvervoer.

Offerte aanvragen
Touringbus huren
Touringbus huren
Touringbus huren
Touringbus huren
Touringbus huren in Langedijk

Touringbus huren in Langedijk: comfortabel groepsvervoer met chauffeur

Langedijk, gelegen in het hart van Noord-Holland, is een gemeente met een actieve gemeenschap en een uitstekende ligging voor groepsreizen in de regio. Of u nu vertrekt vanuit het centrum of een bedrijventerrein, Eventliner Tours past de opstaplocatie en het tijdschema volledig aan uw wensen aan. Zo begint uw reis ontspannen, zonder gedoe over rijden of parkeren.

Onze touringcars zijn uitgerust met comfortabele zitplaatsen, airconditioning en een toilet aan boord, zodat ook langere ritten aangenaam verlopen. Afhankelijk van de omvang van uw groep zetten wij één of meerdere bussen in, met een capaciteit van circa 20 tot 90 zitplaatsen per voertuig. Eventliner Tours voldoet aan de KNV-veiligheidsnormen en is ISO 9001-gecertificeerd, zodat u verzekerd bent van een professionele dienstverlening.

Waarom Eventliner Tours?

Veiligheid voorop

KNV-veiligheidsnormen en ISO 9001-gecertificeerd.

Schone Euro 6-motoren

Moderne touringcars met toegang tot alle milieuzones.

Comfortabel & gastvrij

Airconditioning en toilet aan boord, ervaren chauffeur.

Regio Langedijk, Noord-Holland

Groepsvervoer vanuit Langedijk en de Noord-Hollandse regio

Langedijk ligt centraal in Noord-Holland en biedt een ideale uitvalsbasis voor groepsvervoer in de wijde omgeving. Nabijgelegen plaatsen zoals Schagen, Heerhugowaard en Alkmaar behoren tot ons vaste verzorgingsgebied, en ook vanuit Opmeer of Obdam plannen wij uw rit naadloos in. Of uw bestemming nu een stad in de Randstad is of een locatie ver buiten de provincie, wij regelen het vervoer van deur tot deur.

Dankzij onze standplaatsen door heel Nederland zijn wij snel inzetbaar voor zowel korte als lange trajecten. Onze moderne touringcars met schone Euro 6-motoren hebben toegang tot alle milieuzones in Nederland, zodat u ook in binnensteden als Alkmaar of Amsterdam probleemloos uw bestemming bereikt. Eventliner Tours is even thuis op de Noord-Hollandse polders als op de snelwegen richting het buitenland.

Centrale ligging

Langedijk ligt gunstig ten opzichte van Alkmaar, Heerhugowaard en de rest van Noord-Holland.

Milieuzones geen probleem

Onze Euro 6-bussen hebben toegang tot alle milieuzones in Nederland.

Heel Nederland actief

Wij rijden vanuit Langedijk naar bestemmingen door het hele land en daarbuiten.

Opstappunten & bestemmingen

  • 1
    Langedijk centrumUw gezelschap wordt opgehaald op een locatie in het centrum van Langedijk.
  • 2
    Bedrijventerrein LangedijkPraktisch opstappen voor zakelijke groepen vanaf een bedrijventerrein.
  • 3
    AlkmaarWij verzorgen ook ritten van en naar het nabijgelegen Alkmaar.
  • 4
    SchagenOpstappen of afzetten in Schagen behoort tot de vaste mogelijkheden.
  • 5
    HeerhugowaardGroepen uit Heerhugowaard kunnen eenvoudig aanhaken op de route.
Touringbus huren in Langedijk
Touringbus huren
Touringbus huren
Touringbus huren
Onze bussen

Comfortabel en veilig op weg

Onze moderne touringcars staan garant voor comfortabel en veilig groepsvervoer. Met ongeveer 20 tot 90 zitplaatsen per bus, en meerdere bussen voor grotere groepen, reist u zorgeloos vanuit Langedijk naar elke bestemming.

  • Moderne touringcars met schone Euro 6-motoren
  • Airconditioning voor een aangenaam klimaat
  • Toilet aan boord
  • Comfortabele zitplaatsen
  • KNV-veiligheidsnormen & ISO 9001-gecertificeerd
  • Ongeveer 20 tot 90 zitplaatsen per bus
Eenvoudig geregeld

Onze Werkwijze

Stap 01

Aanvraag indienen

Geef uw vertrekpunt in Langedijk, bestemming en groepsgrootte door.

01
Stap 02

Voorstel op maat

Binnen 2 uur ontvangt u een scherp tariefvoorstel.

02
Stap 03

Definitieve planning

Na akkoord plannen wij de touringcar en chauffeur voor u in.

03
Stap 04

Zorgeloos reizen

De chauffeur staat stipt klaar op uw opstapplaats in Langedijk.

04
FAQ

Veelgestelde vragen over touringbus huren in Langedijk

Ja, Eventliner Tours haalt uw groep op elke gewenste locatie in of rond Langedijk op. Denk aan het centrum, een bedrijventerrein of een andere afgesproken locatie. De route en vertrektijd stemmen wij volledig af op uw planning.

Onze touringcars bieden ruimte aan circa 20 tot 90 personen per bus. Heeft u een grotere groep, dan zetten wij meerdere bussen in. Zo reist iedereen comfortabel en samen naar de bestemming.

Ja, alle touringcars van Eventliner Tours zijn uitgerust met schone Euro 6-motoren. Daardoor heeft u toegang tot alle milieuzones in Nederland, ook in binnensteden zoals Alkmaar of Amsterdam.

Zeker. Vanuit Langedijk verzorgen wij ritten door heel Nederland en ook naar het buitenland. Of het nu gaat om een dagtrip of een meerdaagse reis, wij plannen de route volledig op maat voor uw groep.

U kunt via ons contactformulier vrijblijvend een offerte op maat aanvragen. Geef uw gewenste reisdatum, het aantal personen en de bestemming op, en wij nemen snel contact met u op om de mogelijkheden te bespreken.