Touringbus huren in Nieuwkoop
Vervoer op maat in Nieuwkoop

Touringbus huren
in Nieuwkoop

Op zoek naar betrouwbaar groepsvervoer in of vanuit Nieuwkoop? Eventliner Tours biedt touringbussen met professionele chauffeur voor elke gelegenheid, of het nu gaat om een dagtrip door de Groene Hartregio, een zakelijk uitje of een meerdaagse reis naar het buitenland. Wij zorgen dat uw gezelschap comfortabel en op tijd op de bestemming arriveert.

Gecertificeerde chauffeur aan boord
Euro 6-motoren, toegang tot milieuzones
Route en tijden volledig op maat
Airconditioning en toilet aan boord
Stap 1 van 3 — Vertrek
Voor elke gelegenheid

Touringbus huren in Nieuwkoop

Schoolreizen & excursies Nieuwkoop

Schoolreizen & excursies

Veilig en comfortabel vervoer voor leerlingen vanuit Nieuwkoop naar elke bestemming in Nederland of daarbuiten.

Offerte aanvragen
Zakelijke groepsreizen Nieuwkoop

Zakelijke groepsreizen

Stijlvol en punctueel naar uw congres, bedrijfsuitje of teambuilding. Uw medewerkers reizen ontspannen en op tijd.

Offerte aanvragen
Verenigingsuitjes Nieuwkoop

Verenigingsuitjes

Van sportclub tot buurtvereniging: organiseer een onvergetelijk uitje vanuit Nieuwkoop met een touringbus op maat.

Offerte aanvragen
Touringbus huren
Touringbus huren
Touringbus huren
Touringbus huren
Touringbus huren in Nieuwkoop

Touringbus huren in Nieuwkoop: comfortabel groepsvervoer zonder zorgen

Nieuwkoop ligt in het hart van het Groene Hart van Zuid-Holland, omgeven door plassen, polders en rustige dorpen. Of u nu vertrekt vanuit het centrum van Nieuwkoop of reizigers oppikt in de omliggende kernen, Eventliner Tours regelt het vertrek- en aankomstpunt volledig naar uw wensen. Onze touringbussen bieden ruimte aan groepen van circa 20 tot 90 personen, en voor grotere gezelschappen schalen wij eenvoudig op met meerdere bussen.

Een touringbus huren betekent bij Eventliner Tours kiezen voor zekerheid. Onze chauffeurs zijn ervaren en gecertificeerd, de bussen voldoen aan de KNV-veiligheidsnormen en Eventliner Tours is ISO 9001-gecertificeerd. U kunt vooraf vrijblijvend een offerte op maat aanvragen, zodat u precies weet wat u kunt verwachten.

Waarom Eventliner Tours?

Veiligheid voorop

KNV-veiligheidsnormen en ISO 9001-gecertificeerd.

Schone Euro 6-motoren

Moderne touringcars met toegang tot alle milieuzones.

Comfortabel & gastvrij

Airconditioning en toilet aan boord, ervaren chauffeur.

Regio Nieuwkoop, Zuid-Holland

Groepsvervoer vanuit Nieuwkoop en de wijde omgeving

Nieuwkoop vormt een uitstekend vertrekpunt voor groepsreizen door de provincie Zuid-Holland en de regio's die daaraan grenzen. Vanuit Nieuwkoop rijden wij regelmatig naar bestemmingen in en rondom Ter Aar, Bodegraven en Uithoorn, maar ook verder weg naar de grote steden of naar het buitenland. De centrale ligging in het Groene Hart maakt het eenvoudig om reizigers uit naburige plaatsen als Mijdrecht en Wilnis onderweg op te pikken.

Dankzij onze moderne Euro 6-touringcars hebben wij toegang tot alle milieuzones in Nederland en Europa. Of u nu met een groep vanuit de gemeente Nieuwkoop naar een evenement in de Randstad reist, of een meerdaagse reis organiseert naar het buitenland: Eventliner Tours plant de route professioneel en zorgt dat alles op rolletjes verloopt.

Centraal gelegen

Nieuwkoop ligt midden in het Groene Hart, ideaal als vertrekpunt voor reizen door heel Nederland.

Flexibele ophaalroute

Wij combineren opstapplaatsen in Nieuwkoop en omliggende plaatsen in één efficiënte route.

Milieuzones geen probleem

Onze Euro 6-bussen zijn welkom in alle milieuzones, ook in de drukste binnensteden.

Opstappunten & bestemmingen

  • 1
    Nieuwkoop centrumVertrek direct vanuit het hart van Nieuwkoop, volledig op het door u gewenste tijdstip.
  • 2
    Ter AarReizigers uit Ter Aar pikken wij onderweg probleemloos op als extra opstapplaats.
  • 3
    UithoornVanuit Uithoorn rijden wij comfortabel door naar uw eindbestemming in binnen- of buitenland.
  • 4
    BodegravenOok groepen vanuit Bodegraven bedienen wij vlot via een combinatieroute door het Groene Hart.
  • 5
    Bedrijventerrein NieuwkoopZakelijke groepen vertrekken eenvoudig vanaf het bedrijventerrein voor een georganiseerde personeelsreis.
Touringbus huren in Nieuwkoop
Touringbus huren
Touringbus huren
Touringbus huren
Onze bussen

Comfortabel en veilig op weg

Onze moderne touringcars staan garant voor comfortabel en veilig groepsvervoer. Met ongeveer 20 tot 90 zitplaatsen per bus, en meerdere bussen voor grotere groepen, reist u zorgeloos vanuit Nieuwkoop naar elke bestemming.

  • Moderne touringcars met schone Euro 6-motoren
  • Airconditioning voor een aangenaam klimaat
  • Toilet aan boord
  • Comfortabele zitplaatsen
  • KNV-veiligheidsnormen & ISO 9001-gecertificeerd
  • Ongeveer 20 tot 90 zitplaatsen per bus
Eenvoudig geregeld

Onze Werkwijze

Stap 01

Aanvraag indienen

Geef uw vertrekpunt in Nieuwkoop, bestemming en groepsgrootte door.

01
Stap 02

Voorstel op maat

Binnen 2 uur ontvangt u een scherp tariefvoorstel.

02
Stap 03

Definitieve planning

Na akkoord plannen wij de touringcar en chauffeur voor u in.

03
Stap 04

Zorgeloos reizen

De chauffeur staat stipt klaar op uw opstapplaats in Nieuwkoop.

04
FAQ

Veelgestelde vragen over touringbus huren in Nieuwkoop

Zeker. Eventliner Tours haalt uw groep op elke gewenste locatie op, ook in de kleinere kernen van de gemeente Nieuwkoop. U geeft de opstaplocatie door bij uw aanvraag en wij plannen de route daarop in.

Onze touringbussen bieden plaats aan circa 20 tot 90 personen per bus. Heeft u een grotere groep, bijvoorbeeld vanuit Nieuwkoop in combinatie met reizigers uit Ter Aar of Uithoorn? Dan zetten wij meerdere bussen in zodat iedereen comfortabel mee kan.

Ja, Eventliner Tours is actief in zowel binnen- als buitenland. Onze bussen met Euro 6-motoren hebben toegang tot alle milieuzones in Europa. Of u nu naar Duitsland, België of verder wilt reizen, wij regelen alles van begin tot eind.

Via onze website kunt u vrijblijvend een offerte aanvragen. Geef daarbij het aantal reizigers, de gewenste datum, de vertreklocatie in of rondom Nieuwkoop en uw bestemming op. Wij nemen snel contact met u op met een passend voorstel.

Dat kan zeker. Wij plannen graag een combinatieroute waarbij reizigers uit omliggende plaatsen zoals Mijdrecht, Bodegraven of Wilnis onderweg worden opgehaald. Zo reist uw hele gezelschap samen en hoeft niemand zelf naar een centraal punt te rijden.