Touringbus huren
in Oostvoorne
Zoekt u een betrouwbare touringbus voor uw groep in Oostvoorne of de omliggende Voorne-regio? Eventliner Tours verzorgt professioneel groepsvervoer met ervaren chauffeur, volledig afgestemd op uw route, tijden en het aantal reizigers. Of u nu vertrekt vanuit het centrum van Oostvoorne of een naburige kern zoals Brielle of Rockanje, wij staan voor u klaar.
Touringbus huren in Oostvoorne
Bedrijfsuitje of congres
Vervoer uw team comfortabel van Oostvoorne naar een zakelijke locatie, zonder parkeergedoe en met airconditioning aan boord.
Offerte aanvragen
Schoolreis of excursie
Veilig en georganiseerd groepsvervoer voor scholieren en begeleidende docenten, met ruimte voor grotere gezelschappen.
Offerte aanvragen
Familiedag of verenigingsreis
Ga samen op pad met familie, vrienden of clubgenoten en geniet onderweg van comfortabele zitplaatsen en een toilet aan boord.
Offerte aanvragen



Touringbus huren in Oostvoorne: comfort en gemak voor uw groep
Oostvoorne, gelegen in de gemeente Voorne aan Zee in de provincie Zuid-Holland, is een groene kustplaats met een actieve gemeenschap. Of het nu gaat om een verenigingsuitje, een schoolreis of een zakelijk evenement, groepsvervoer vanuit deze regio vraagt om een betrouwbare partner die flexibel meedenkt. Eventliner Tours biedt touringbussen met capaciteiten van circa 20 tot 90 zitplaatsen, zodat zowel kleine als grote gezelschappen uitstekend worden bediend.
Onze chauffeurs zijn ervaren, gecertificeerd en goed bekend met de wegen rondom Oostvoorne en de bredere Voorne-regio. U bepaalt het vertrekpunt, de tussenstops en de eindbestemming: wij zorgen dat alles stipt en soepel verloopt. Eventliner Tours voldoet aan de KNV-veiligheidsnormen en is ISO 9001-gecertificeerd, zodat u altijd op kwaliteit en veiligheid kunt rekenen.
Waarom Eventliner Tours?
Veiligheid voorop
KNV-veiligheidsnormen en ISO 9001-gecertificeerd.
Schone Euro 6-motoren
Moderne touringcars met toegang tot alle milieuzones.
Comfortabel & gastvrij
Airconditioning en toilet aan boord, ervaren chauffeur.
Groepsvervoer door de Voorne-regio en heel Zuid-Holland
Oostvoorne ligt centraal op het schiereiland Voorne-Putten, op korte afstand van historische plaatsen zoals Brielle en het recreatieve Rockanje, maar ook dicht bij de industriële as van Europoort en de haven van Hoek van Holland. Die gevarieerde omgeving maakt de regio interessant voor uiteenlopende reisbestemmingen, van cultuuruitjes in de provincie Zuid-Holland tot logistieke transfers richting de kust of het Rotterdamse havengebied.
Eventliner Tours is actief door heel Nederland en ook over de grens, zodat uw groep niet gebonden is aan de regio. Wilt u vanuit Oostvoorne of een buurgemeente zoals Hellevoetsluis of Rozenburg vertrekken? Wij passen de route volledig aan op uw wensen en halen uw gezelschap op de gewenste locatie op, zonder omrijden of overbodige tussenstops.
Oostvoorne biedt een uitstekend vertrekpunt voor ritten naar Rotterdam, de kust en de rest van Zuid-Holland.
Wij rijden vanuit Oostvoorne én omliggende kernen zoals Brielle, Rockanje en Hellevoetsluis.
Uw groepsreis hoeft niet bij de Nederlandse grens te stoppen: Eventliner Tours rijdt ook internationaal.
Opstappunten & bestemmingen
-
1Oostvoorne centrumWij halen uw groep op in het hart van Oostvoorne, geheel op uw gewenste tijdstip.
-
2BrielleDe historische vestingstad op slechts 4 kilometer is een populaire vertrek- of tussenstop in de regio.
-
3RockanjeIdeaal opstappunt voor kustuitjes of recreatieve groepsreizen vanuit het zuidwesten van Voorne.
-
4Hellevoetsluis stationEen centraal gelegen knooppunt in de gemeente Voorne aan Zee, geschikt als verzamelpunt voor grotere groepen.
-
5Europoort / bedrijventerreinZakelijk groepsvervoer naar de havens en industriële zones rondom Europoort behoort tot onze dagelijkse praktijk.




Comfortabel en veilig op weg
Onze moderne touringcars staan garant voor comfortabel en veilig groepsvervoer. Met ongeveer 20 tot 90 zitplaatsen per bus, en meerdere bussen voor grotere groepen, reist u zorgeloos vanuit Oostvoorne naar elke bestemming.
- Moderne touringcars met schone Euro 6-motoren
- Airconditioning voor een aangenaam klimaat
- Toilet aan boord
- Comfortabele zitplaatsen
- KNV-veiligheidsnormen & ISO 9001-gecertificeerd
- Ongeveer 20 tot 90 zitplaatsen per bus
Onze Werkwijze
Aanvraag indienen
Geef uw vertrekpunt in Oostvoorne, bestemming en groepsgrootte door.
Voorstel op maat
Binnen 2 uur ontvangt u een scherp tariefvoorstel.
Definitieve planning
Na akkoord plannen wij de touringcar en chauffeur voor u in.
Zorgeloos reizen
De chauffeur staat stipt klaar op uw opstapplaats in Oostvoorne.
Veelgestelde vragen over touringbus huren in Oostvoorne
Onze touringcars bieden capaciteit voor circa 20 tot 90 personen per bus. Voor grotere groepen vanuit Oostvoorne of de omliggende regio zetten wij meerdere bussen in, zodat iedereen comfortabel en samen reist.
Absoluut. Wij halen uw groep op de door u gewenste locatie op, ook in kernen rondom Oostvoorne zoals Brielle, Rockanje, Hellevoetsluis of Rozenburg. De route wordt volledig op uw situatie afgestemd.
Ja. Onze touringcars zijn uitgerust met schone Euro 6-motoren en hebben daardoor toegang tot alle milieuzones in Nederland. U hoeft zich geen zorgen te maken over restricties in Rotterdam of andere steden in Zuid-Holland.
Met een touringbus reist uw hele groep samen, hoeft niemand te navigeren en valt parkeren weg als probleem. Aan boord beschikt u over comfortabele zitplaatsen, airconditioning en een toilet, wat de reis een stuk aangenamer maakt dan een autoconvooi.
U kunt vrijblijvend een offerte aanvragen via onze website. Geef daarbij uw vertreklocatie, reisdatum, het aantal personen en de gewenste bestemming op. Wij nemen snel contact met u op met een voorstel dat volledig is afgestemd op uw wensen.
Touringbus huren in de buurt van Oostvoorne
Wij zijn ook actief in de omliggende plaatsen in Zuid-Holland: