Touringbus huren
in Zeist
Op zoek naar betrouwbaar groepsvervoer vanuit Zeist of de directe omgeving? Eventliner Tours biedt professionele touringbussen met gecertificeerde chauffeur, volledig afgestemd op uw route, tijdschema en groepsgrootte. Of u nu vertrekt vanuit het centrum van Zeist of vanuit een locatie in de regio Utrecht, wij zorgen dat uw gezelschap comfortabel en zorgeloos op de bestemming aankomt.
Touringbus huren in Zeist
Schoolreizen en excursies
Vervoer leerlingen en begeleiders veilig en comfortabel vanuit Zeist naar elke gewenste bestemming in binnen- of buitenland.
Offerte aanvragen
Zakelijke uitjes
Breng uw team stijlvol van kantoor naar congres, bedrijfsuitje of teambuilding. Tijdig en professioneel.
Offerte aanvragen
Evenementen en reünies
Organiseer groepsvervoer voor een reünie, familiedag of evenement vanuit Zeist en omstreken.
Offerte aanvragen



Touringbus huren in Zeist: comfortabel en professioneel groepsvervoer
Zeist is een levendige gemeente in de provincie Utrecht, centraal gelegen ten opzichte van plaatsen als Bilthoven, Bunnik en De Bilt. Die uitstekende ligging maakt Zeist een ideaal vertrekpunt voor groepsreizen in zowel de regio als ver daarbuiten. Met een touringbus van Eventliner Tours hoeft u zich geen zorgen te maken over parkeren, files of het coördineren van meerdere voertuigen.
Onze moderne touringcars zijn voorzien van comfortabele zitplaatsen, airconditioning en een toilet aan boord, zodat ook langere ritten aangenaam verlopen. Met een capaciteit van circa 20 tot 90 zitplaatsen per bus, en de mogelijkheid meerdere bussen in te zetten voor grote groepen, beschikt u altijd over de juiste vervoerscapaciteit voor uw gelegenheid.
Waarom Eventliner Tours?
Veiligheid voorop
KNV-veiligheidsnormen en ISO 9001-gecertificeerd.
Schone Euro 6-motoren
Moderne touringcars met toegang tot alle milieuzones.
Comfortabel & gastvrij
Airconditioning en toilet aan boord, ervaren chauffeur.
Groepsvervoer vanuit Zeist en de regio Utrecht
Zeist maakt deel uit van een dynamische regio in de provincie Utrecht, omringd door gemeenten als De Bilt, Bunnik en de stad Utrecht. Veel groepen in dit gebied combineren een vertrekpunt in Zeist met opstapplaatsen in nabijgelegen kernen, zodat iedereen gemakkelijk kan instappen. Eventliner Tours stemt de route hierop af, geheel naar uw wensen.
Vanuit Zeist zijn bestemmingen als Houten, Doorn of het centrum van Utrecht snel bereikbaar, maar ook ritten naar verder gelegen steden of internationale bestemmingen behoren tot de mogelijkheden. Onze standplaatsen door heel Nederland stellen ons in staat om snel en flexibel te schakelen, waar uw reis ook naartoe gaat.
Zeist ligt strategisch in de regio Utrecht, waardoor opstappen en rijden naar elke richting eenvoudig is.
Wij rijden langs meerdere opstaplocaties in en om Zeist, volledig afgestemd op uw groep.
Of u nu naar Utrecht centrum reist of een buitenlandse bestemming bezoekt, onze bussen rijden overal naartoe.
Opstappunten & bestemmingen
-
1Zeist centrumIdeaal als centraal vertrekpunt voor uw groep vanuit de gemeente.
-
2Station BilthovenHandig opstappunt voor reizigers uit Bilthoven en omgeving.
-
3Utrecht centrumVeelgevraagde bestemming of doorrijpunt richting de rest van Nederland.
-
4BunnikNabijgelegen opstaplocatie voor groepen uit het zuidoostelijk deel van de regio.
-
5DoornGeliefd als bestemming of opstapplaats voor groepen uit de Utrechtse Heuvelrug.




Comfortabel en veilig op weg
Onze moderne touringcars staan garant voor comfortabel en veilig groepsvervoer. Met ongeveer 20 tot 90 zitplaatsen per bus, en meerdere bussen voor grotere groepen, reist u zorgeloos vanuit Zeist naar elke bestemming.
- Moderne touringcars met schone Euro 6-motoren
- Airconditioning voor een aangenaam klimaat
- Toilet aan boord
- Comfortabele zitplaatsen
- KNV-veiligheidsnormen & ISO 9001-gecertificeerd
- Ongeveer 20 tot 90 zitplaatsen per bus
Onze Werkwijze
Aanvraag indienen
Geef uw vertrekpunt in Zeist, bestemming en groepsgrootte door.
Voorstel op maat
Binnen 2 uur ontvangt u een scherp tariefvoorstel.
Definitieve planning
Na akkoord plannen wij de touringcar en chauffeur voor u in.
Zorgeloos reizen
De chauffeur staat stipt klaar op uw opstapplaats in Zeist.
Veelgestelde vragen over touringbus huren in Zeist
Ja, dat is zeker mogelijk. Eventliner Tours is actief in zowel binnen- als buitenland. Onze touringcars rijden op Euro 6-motoren en hebben daarmee toegang tot alle milieuzones in Europa. U kunt uw vertrekpunt in Zeist opgeven en wij regelen de rest.
Per bus bieden wij ruimte aan circa 20 tot 90 personen, afhankelijk van het bustype. Heeft u een grotere groep, bijvoorbeeld voor een evenement in de regio Utrecht, dan zetten wij meerdere bussen in zodat iedereen comfortabel meereist.
Ja, onze touringcars zijn standaard uitgerust met een toilet aan boord. Dit is met name prettig op langere ritten, zodat u niet afhankelijk bent van tussenstops voor sanitaire voorzieningen.
Dat is geen enkel probleem. Wij rijden langs meerdere opstaplocaties, ook buiten Zeist. Of uw gasten nu in Bilthoven, Bunnik of elders in de regio wonen, wij passen de route hierop aan zodat iedereen gemakkelijk kan instappen.
U kunt eenvoudig een vrijblijvende offerte op maat aanvragen via ons contactformulier of telefonisch. Geef hierbij de gewenste datum, het aantal personen, de vertreklocatie in of rond Zeist en uw bestemming door, dan stellen wij zo snel mogelijk een voorstel voor u op.
Touringbus huren in de buurt van Zeist
Wij zijn ook actief in de omliggende plaatsen in Utrecht: