Touringcar huren
in Enkhuizen
Zoekt u een betrouwbare touringcar met chauffeur in Enkhuizen? Eventliner Tours verzorgt professioneel groepsvervoer vanuit deze karakteristieke Noord-Hollandse havenstad, voor grote en kleine gezelschappen. Of u nu vertrekt vanuit het centrum van Enkhuizen of vanuit een locatie in de wijde omgeving, wij stemmen de route en tijden volledig op uw wensen af.
Touringcar huren in Enkhuizen
Zakelijke uitstapjes
Ideaal groepsvervoer voor personeelsreizen of bedrijfsuitjes vanuit Enkhuizen en omliggende gemeenten.
Offerte aanvragen
Schoolreizen
Comfortabel en veilig vervoer voor schoolgroepen, volledig ingericht op de wensen van begeleiders en leerlingen.
Offerte aanvragen
Evenementen en tours
Van sportreizen tot culturele dagtrips: wij brengen uw groep comfortabel naar de bestemming en weer terug.
Offerte aanvragen



Touringcar huren in Enkhuizen: professioneel en zorgeloos op weg
Enkhuizen is een stad met een rijke maritieme geschiedenis, gelegen aan het IJsselmeer in de kop van Noord-Holland. Voor groepen die vanuit deze omgeving willen reizen, biedt Eventliner Tours een betrouwbare en comfortabele oplossing. Onze moderne touringcars zijn uitgerust met airconditioning, een toilet aan boord en comfortabele zitplaatsen, zodat uw gezelschap ontspannen op de bestemming arriveert.
Wij bedienen groepen van uiteenlopende omvang: onze bussen bieden ruimte aan circa 20 tot 90 passagiers per voertuig. Voor grotere gezelschappen zetten wij meerdere bussen in. Eventliner Tours is ISO 9001-gecertificeerd en voldoet aan de KNV-veiligheidsnormen, zodat u kunt rekenen op vervoer dat aan de hoogste kwaliteitseisen voldoet.
Waarom Eventliner Tours?
Veiligheid voorop
KNV-veiligheidsnormen en ISO 9001-gecertificeerd.
Schone Euro 6-motoren
Moderne touringcars met toegang tot alle milieuzones.
Comfortabel & gastvrij
Airconditioning en toilet aan boord, ervaren chauffeur.
Groepsvervoer vanuit Enkhuizen en de regio West-Friesland
Enkhuizen ligt centraal in de regio West-Friesland en is omgeven door gemeenten als Stede Broec, Medemblik en Hoorn. Dankzij onze standplaatsen door heel Nederland bedienen wij niet alleen Enkhuizen zelf, maar ook groepen uit de directe omgeving die op zoek zijn naar betrouwbaar touringcarvervoer. Of het vertrekpunt nu het station van Enkhuizen is, een locatie in Stede Broec of een bedrijventerrein richting Drechterland: wij komen naar u toe.
Vanuit Enkhuizen rijden wij naar bestemmingen door heel Nederland en ook naar het buitenland. De route wordt volledig op maat samengesteld, afgestemd op uw groep en planning. Gemeenten als Hoorn en Medemblik liggen op korte afstand en worden door ons regelmatig als opstap- of afzetpunt ingepland, zodat deelnemers uit de hele regio gemakkelijk kunnen aansluiten.
Enkhuizen ligt gunstig ten opzichte van Hoorn, Medemblik en Stede Broec, ideaal als vertrekpunt.
Wij rijden vanuit de regio naar bestemmingen door heel Nederland en over de grens.
Onze Euro 6-touringcars hebben toegang tot alle milieuzones in Nederland.
Opstappunten & bestemmingen
-
1Enkhuizen CentrumVertrek direct vanuit het historische hart van Enkhuizen, op loopafstand van het station.
-
2Enkhuizen StationPraktisch opstappunt voor reizigers die met het openbaar vervoer aankomen vanuit de regio.
-
3Stede BroecOpstappunt op korte afstand voor deelnemers uit deze nabijgelegen gemeente.
-
4MedemblikWij rijden u naar of via Medemblik, poort tot de Kop van Noord-Holland.
-
5HoornRegionaal knooppunt op circa 16 kilometer, geschikt als extra opstap- of eindbestemming.




Comfortabel en veilig op weg
Onze moderne touringcars staan garant voor comfortabel en veilig groepsvervoer. Met ongeveer 20 tot 90 zitplaatsen per bus, en meerdere bussen voor grotere groepen, reist u zorgeloos vanuit Enkhuizen naar elke bestemming.
- Moderne touringcars met schone Euro 6-motoren
- Airconditioning voor een aangenaam klimaat
- Toilet aan boord
- Comfortabele zitplaatsen
- KNV-veiligheidsnormen & ISO 9001-gecertificeerd
- Ongeveer 20 tot 90 zitplaatsen per bus
Onze Werkwijze
Aanvraag indienen
Geef uw vertrekpunt in Enkhuizen, bestemming en groepsgrootte door.
Voorstel op maat
Binnen 2 uur ontvangt u een scherp tariefvoorstel.
Definitieve planning
Na akkoord plannen wij de touringcar en chauffeur voor u in.
Zorgeloos reizen
De chauffeur staat stipt klaar op uw opstapplaats in Enkhuizen.
Veelgestelde vragen over touringcar huren in Enkhuizen
Ja, wij halen uw groep op de door u gewenste locatie op in Enkhuizen, inclusief het stadscentrum of het station. De exacte ophaallocatie en het tijdstip worden in overleg vastgesteld, zodat alles aansluit op uw programma.
Zeker. Eventliner Tours is actief in zowel binnen- als buitenland. Vanuit Enkhuizen verzorgen wij groepsreizen naar bestemmingen door heel Europa. De route en planning stemmen wij volledig af op uw reisschema.
Ja, wij kunnen meerdere opstapplaatsen in de regio combineren. Zo kunnen deelnemers uit bijvoorbeeld Stede Broec, Hoorn of Medemblik op een eigen locatie instappen. De route wordt zo efficiënt mogelijk samengesteld.
Onze touringcars bieden ruimte aan circa 20 tot 90 passagiers per bus. Voor grotere groepen zetten wij meerdere bussen in, zodat ieder gezelschap comfortabel kan reizen. Geef uw groepsgrootte door bij het aanvragen van een offerte.
Ja, al onze touringcars rijden op schone Euro 6-motoren en hebben daardoor toegang tot alle milieuzones in Nederland. Ook als uw bestemming in een binnenstad met milieubeperkingen ligt, vormt dit geen enkel probleem.
Touringcar huren in de buurt van Enkhuizen
Wij zijn ook actief in de omliggende plaatsen in Noord-Holland: