Touringcar huren
in Helmond
Op zoek naar betrouwbaar en comfortabel groepsvervoer vanuit Helmond? Eventliner Tours verzorgt professioneel touringcar vervoer voor groepen van elke omvang, volledig op maat ingepland en met een ervaren gecertificeerde chauffeur aan het stuur. Of het nu gaat om een uitstapje vanuit het hart van Noord-Brabant of een langere reis naar het buitenland: wij zorgen dat uw groep veilig, comfortabel en op tijd arriveert.
Touringcar huren in Helmond
Bedrijfsuitjes Helmond
Vervoer uw collega's stijlvol en zorgeloos naar elke bestemming, vertrekkend vanuit Helmond of een ander gewenst opstappunt in de regio.
Offerte aanvragen
Schoolreizen en excursies
Veilig en comfortabel groepsvervoer voor scholen en onderwijsinstellingen in Helmond, met een professionele chauffeur en moderne accommodaties aan boord.
Offerte aanvragen
Verenigingsuitstapjes
Sport- en hobbyverenigingen uit Helmond en omgeving reizen ontspannen en gezellig samen in één van onze ruime touringcars.
Offerte aanvragen



Touringcar huren in Helmond: comfortabel op weg met uw groep
Helmond is een dynamische stad in het oosten van Noord-Brabant, bekend om haar rijke industriële geschiedenis en moderne uitstraling. Of u nu vertrekt vanuit het stadscentrum, het station of een bedrijventerrein, Eventliner Tours haalt uw gezelschap op de gewenste locatie op en brengt u naar uw bestemming. Onze touringcars bieden plaats aan groepen van circa 20 tot 90 personen, en voor grotere reisgezelschappen is het mogelijk meerdere bussen in te zetten.
Elke rit wordt volledig op maat gepland: u bepaalt de route, de opstaptijden en het reisprogramma. Onze moderne touringcars zijn uitgerust met comfortabele zitplaatsen, airconditioning en een toilet aan boord, zodat ook langere ritten aangenaam verlopen. Dankzij de schone Euro 6-motoren heeft u toegang tot alle milieuzones in Nederland en ver daarbuiten.
Waarom Eventliner Tours?
Veiligheid voorop
KNV-veiligheidsnormen en ISO 9001-gecertificeerd.
Schone Euro 6-motoren
Moderne touringcars met toegang tot alle milieuzones.
Comfortabel & gastvrij
Airconditioning en toilet aan boord, ervaren chauffeur.
Groepsvervoer door heel Noord-Brabant en de regio
Helmond ligt centraal in een levendig deel van Noord-Brabant, omringd door gemeenten zoals Mierlo, Nuenen, Geldrop en Gemert. Eventliner Tours bedient al deze plaatsen en hun omgeving met hetzelfde hoge serviceniveau. Meerdere opstappunten in de regio zijn geen probleem: wij plannen een efficiënte route langs alle deelnemers, of ze nu in Helmond zelf instappen of in een nabijgelegen gemeente.
Ook voor grotere reisgroepen die vanuit de bredere regio vertrekken, bijvoorbeeld vanuit Someren, Laarbeek of Son en Breugel, coördineren wij het vervoer naadloos. Met standplaatsen door heel Nederland en ervaring in zowel binnenlandse als buitenlandse ritten bent u bij Eventliner Tours aan het juiste adres voor elk groepsvervoer vanuit de regio Helmond.
Helmond ligt op een strategische plek in Noord-Brabant, ideaal als vertrekpunt voor ritten in alle richtingen.
Wij bedienen ook omliggende plaatsen zoals Nuenen, Gemert en Mierlo zonder meerkosten voor extra opstappunten.
Vanuit Helmond rijden wij net zo gemakkelijk naar een nationaal als internationaal reisdoel.
Opstappunten & bestemmingen
-
1Helmond CentrumCentraal opstappunt in het hart van de stad, handig bereikbaar voor alle deelnemers.
-
2Station HelmondIdeaal als vertrek- of aankomstpunt voor reizigers die per trein naar het opstappunt komen.
-
3Bedrijventerrein HelmondDirecte ophaalservice bij kantoor of bedrijfslocatie voor zakelijke groepen.
-
4MierloExtra opstappunt op slechts 5 kilometer van Helmond, eenvoudig te combineren.
-
5GemertDeelnemers uit Gemert worden onderweg opgepikt voor een gezamenlijk vertrek.




Comfortabel en veilig op weg
Onze moderne touringcars staan garant voor comfortabel en veilig groepsvervoer. Met ongeveer 20 tot 90 zitplaatsen per bus, en meerdere bussen voor grotere groepen, reist u zorgeloos vanuit Helmond naar elke bestemming.
- Moderne touringcars met schone Euro 6-motoren
- Airconditioning voor een aangenaam klimaat
- Toilet aan boord
- Comfortabele zitplaatsen
- KNV-veiligheidsnormen & ISO 9001-gecertificeerd
- Ongeveer 20 tot 90 zitplaatsen per bus
Onze Werkwijze
Aanvraag indienen
Geef uw vertrekpunt in Helmond, bestemming en groepsgrootte door.
Voorstel op maat
Binnen 2 uur ontvangt u een scherp tariefvoorstel.
Definitieve planning
Na akkoord plannen wij de touringcar en chauffeur voor u in.
Zorgeloos reizen
De chauffeur staat stipt klaar op uw opstapplaats in Helmond.
Veelgestelde vragen over touringcar huren in Helmond
Zeker. Eventliner Tours verzorgt zowel korte dagritten als meerdaagse reizen vanuit Helmond. U geeft de gewenste bestemming en tijden op, en wij plannen de rit volledig op maat. De chauffeur haalt uw groep op de afgesproken locatie op en brengt u op tijd terug.
Onze touringcars bieden per bus plaats aan circa 20 tot 90 personen, afhankelijk van het gekozen voertuig. Heeft u een grotere groep, dan zetten wij meerdere bussen in zodat iedereen comfortabel en gelijktijdig reist.
Ja, Eventliner Tours is actief in zowel binnen- als buitenland. Onze touringcars zijn uitgerust met Euro 6-motoren en hebben daarmee toegang tot alle milieuzones. U kunt dus zonder beperkingen ook internationaal reizen plannen.
Dat is absoluut mogelijk. Wij plannen een efficiënte route langs meerdere opstappunten, bijvoorbeeld in Helmond, Mierlo, Nuenen of Gemert. Zo rijdt iedereen samen en hoeft niemand zelf naar een centraal vertrekpunt te komen.
U kunt via onze website een vrijblijvende offerte aanvragen. Vul uw vertreklocatie, bestemming, datum, tijden en het aantal personen in, en onze planners nemen contact met u op met een passend voorstel. Er zijn geen verplichtingen verbonden aan de aanvraag.
Touringcar huren in de buurt van Helmond
Wij zijn ook actief in de omliggende plaatsen in Noord-Brabant: