Touringcar huren in Rijswijk
Vervoer op maat in Rijswijk

Touringcar huren
in Rijswijk

Op zoek naar een betrouwbare touringcar in Rijswijk? Eventliner Tours verzorgt professioneel groepsvervoer voor elke gelegenheid, van daguitstapjes tot meerdaagse reizen. Onze moderne touringcars rijden op maat van uw groep: u bepaalt de route en de tijden, wij regelen de rest.

Gecertificeerde, ervaren chauffeur
Comfortabele stoelen met airco
Toilet aan boord
Route volledig op maat
Stap 1 van 3 — Vertrek
Voor elke gelegenheid

Touringcar huren in Rijswijk

Bedrijfsuitjes Rijswijk

Bedrijfsuitjes

Vervoer uw team comfortabel vanuit Rijswijk naar elke bestemming, zonder parkeergedoe of rijstress.

Offerte aanvragen
Schoolreizen Rijswijk

Schoolreizen

Veilig en ontspannen groepsvervoer voor schoolklassen en studentengroepen in en rondom Rijswijk.

Offerte aanvragen
Familieuitstapjes Rijswijk

Familieuitstapjes

Of het nu om een familiereünie of jubileum gaat, wij brengen uw gezelschap samen op één plek aan.

Offerte aanvragen
Touringcar huren
Touringcar huren
Touringcar huren
Touringcar huren
Touringcar huren in Rijswijk

Touringcar huren in Rijswijk: professioneel en zorgeloos op weg

Rijswijk is een dynamische gemeente in de provincie Zuid-Holland, strategisch gelegen tussen Den Haag en Delft. Die centrale ligging maakt het een ideaal vertrekpunt voor groepsreizen in alle richtingen. Of u nu met een bedrijfsgroep, schoolklas of vereniging op pad gaat, een touringcar biedt het comfort en de flexibiliteit die passen bij een onbezorgde dag.

Eventliner Tours stelt uw route en tijden volledig naar wens samen. Onze touringcars voldoen aan de KNV-veiligheidsnormen en rijden op schone Euro 6-motoren, zodat u ook in milieugebonden binnensteden geen hinder ondervindt. Met capaciteiten van circa 20 tot 90 zitplaatsen per bus vindt u altijd een passende oplossing, en voor grotere groepen zetten wij meerdere bussen in.

Waarom Eventliner Tours?

Veiligheid voorop

KNV-veiligheidsnormen en ISO 9001-gecertificeerd.

Schone Euro 6-motoren

Moderne touringcars met toegang tot alle milieuzones.

Comfortabel & gastvrij

Airconditioning en toilet aan boord, ervaren chauffeur.

Regio Rijswijk, Zuid-Holland

Groepsvervoer vanuit Rijswijk en de regio

Rijswijk grenst direct aan Den Haag en ligt op korte afstand van Voorburg, Delft en Wateringen. Dankzij die gunstige positie in het hart van Zuid-Holland kunnen wij uw groep snel en efficiƫnt ophalen, waar in de regio u ook vertrekt. Of uw groep nu samenkomt in het centrum van Rijswijk of verspreid woont over omliggende plaatsen als Nootdorp of Delfgauw: wij stemmen de ophaalroute op u af.

Naast ritten door de regio verzorgt Eventliner Tours ook langere binnenlandse en buitenlandse reizen. Dankzij ons ISO 9001-gecertificeerde kwaliteitsmanagementsysteem kunt u rekenen op consistente service, van de eerste offerte tot de thuiskomst. Vraag vrijblijvend een offerte op maat aan en ontdek wat wij voor uw groep kunnen betekenen.

Centrale ligging

Rijswijk ligt tussen Den Haag en Delft, ideaal als vertrekpunt voor ritten door heel Zuid-Holland.

Snelle bereikbaarheid

Dankzij de uitstekende verbindingen vanuit Rijswijk rijden wij uw groep snel op weg.

Regio-dekking

Wij bedienen de hele omgeving, van Voorburg tot Wateringen en van Nootdorp tot Delfgauw.

Opstappunten & bestemmingen

  • 1
    Rijswijk centrumPopulair vertrekpunt voor bedrijfs- en verenigingsritten vanuit het hart van de gemeente.
  • 2
    Station RijswijkHandig opstappunt voor groepen die vanuit meerdere richtingen samenkomen.
  • 3
    Den HaagVeelgevraagde bestemming voor congressen, evenementen en culturele uitstapjes.
  • 4
    DelftOp slechts vijf kilometer afstand, ideaal voor historische stadstours en excursies.
  • 5
    Bedrijventerrein RijswijkPraktisch opstappunt voor zakelijke groepen die samen op bedrijfsuitje gaan.
Touringcar huren in Rijswijk
Touringcar huren
Touringcar huren
Touringcar huren
Onze bussen

Comfortabel en veilig op weg

Onze moderne touringcars staan garant voor comfortabel en veilig groepsvervoer. Met ongeveer 20 tot 90 zitplaatsen per bus, en meerdere bussen voor grotere groepen, reist u zorgeloos vanuit Rijswijk naar elke bestemming.

  • Moderne touringcars met schone Euro 6-motoren
  • Airconditioning voor een aangenaam klimaat
  • Toilet aan boord
  • Comfortabele zitplaatsen
  • KNV-veiligheidsnormen & ISO 9001-gecertificeerd
  • Ongeveer 20 tot 90 zitplaatsen per bus
Eenvoudig geregeld

Onze Werkwijze

Stap 01

Aanvraag indienen

Geef uw vertrekpunt in Rijswijk, bestemming en groepsgrootte door.

01
Stap 02

Voorstel op maat

Binnen 2 uur ontvangt u een scherp tariefvoorstel.

02
Stap 03

Definitieve planning

Na akkoord plannen wij de touringcar en chauffeur voor u in.

03
Stap 04

Zorgeloos reizen

De chauffeur staat stipt klaar op uw opstapplaats in Rijswijk.

04
FAQ

Veelgestelde vragen over touringcar huren in Rijswijk

Wij halen uw groep op elke gewenste locatie in Rijswijk op, of dat nu het centrum, een bedrijventerrein of het station is. Meerdere ophaallocaties in de omgeving, zoals Voorburg of Delft, zijn ook mogelijk. De route stemmen wij volledig op uw wensen af.

Onze touringcars bieden ruimte aan ongeveer 20 tot 90 passagiers per bus. Is uw gezelschap groter? Dan zetten wij meerdere bussen tegelijkertijd in, zodat iedereen samen en comfortabel reist.

Zeker. Eventliner Tours is actief in heel Nederland en ook in het buitenland. Of u nu een dagtrip naar een andere provincie plant of een meerdaagse buitenlandse reis: wij stellen de route op maat samen.

Ja. Al onze touringcars zijn uitgerust met schone Euro 6-motoren en hebben daarmee toegang tot alle milieuzones in Nederland en Europa. U hoeft zich geen zorgen te maken over milieubeperkingen in binnensteden als Den Haag of Delft.

Via ons contactformulier vraagt u eenvoudig een vrijblijvende offerte op maat aan. Geef uw reisdata, het aantal personen en uw gewenste route door, en wij stellen zo snel mogelijk een passend voorstel voor u op.