Touringcar huren
in Rozendaal
Voor groepen in Rozendaal en de directe omgeving biedt Eventliner Tours professioneel touringcar vervoer met een ervaren chauffeur. Of het nu gaat om een daguitstap, een zakelijk evenement of een grote groepsreis, uw gezelschap reist comfortabel en zorgeloos vanaf een locatie naar keuze in of rond Rozendaal.
Touringcar huren in Rozendaal
Bedrijfsuitjes en congressen
Breng uw team comfortabel van Rozendaal naar elk zakelijk evenement of congreslocatie in Gelderland.
Offerte aanvragen
Familie- en verenigingsreizen
Van een dagje weg met de sportvereniging tot een meerdaagse familiereis: uw groep reist samen in stijl.
Offerte aanvragen
Schoolreizen en excursies
Veilig en betrouwbaar vervoer voor scholieren en studenten, voldoend aan alle KNV-veiligheidsnormen.
Offerte aanvragen



Touringcar huren in Rozendaal: comfortabel groepsvervoer in Gelderland
Rozendaal is een van de kleinste gemeenten van Nederland, verscholen in het Gelderse landschap tussen Arnhem en de Veluwezoom. Juist in zo'n omgeving is goed georganiseerd groepsvervoer goud waard: u wilt uw gezelschap samen op pad sturen zonder de rompslomp van meerdere auto's of de beperking van het openbaar vervoer. Met een touringcar van Eventliner Tours stapt iedereen op ƩƩn locatie in en komt iedereen samen aan op de bestemming.
Onze moderne touringcars zijn uitgerust met comfortabele zitplaatsen, airconditioning en een toilet aan boord, zodat ook langere ritten aangenaam verlopen. De capaciteit loopt uiteen van circa 20 tot 90 zitplaatsen per bus; voor grotere gezelschappen zetten wij meerdere bussen in. U geeft uw wensen door en wij stellen een passende offerte op, geheel vrijblijvend.
Waarom Eventliner Tours?
Veiligheid voorop
KNV-veiligheidsnormen en ISO 9001-gecertificeerd.
Schone Euro 6-motoren
Moderne touringcars met toegang tot alle milieuzones.
Comfortabel & gastvrij
Airconditioning en toilet aan boord, ervaren chauffeur.
Groepsvervoer vanuit Rozendaal door heel Gelderland
Rozendaal ligt centraal in een dynamische regio van Gelderland, op korte afstand van Arnhem, Westervoort en Duiven. Of uw vertrekpunt nu het centrum van Rozendaal is of een bedrijventerrein in een van de omliggende plaatsen, onze chauffeur staat op tijd voor de deur. Ook voor ritten naar Doesburg, Brummen of Ede plannen wij de route efficiƫnt en op maat in.
Eventliner Tours is actief in heel Nederland en rijdt eveneens grensoverschrijdend door Europa. Vanuit de regio rond Rozendaal verzorgen wij zowel korte transfers naar nabijgelegen steden als meerdaagse reizen naar binnen- en buitenlandse bestemmingen. Dankzij onze ISO 9001-certificering en naleving van de KNV-veiligheidsnormen mag u rekenen op een betrouwbare en professionele dienstverlening.
Rozendaal ligt op een steenworp van Arnhem en biedt een ideaal vertrekpunt voor regio- en landelijke ritten.
Wij halen uw groep op elke gewenste locatie op, ook in omliggende gemeenten.
Van een daguitstap in de regio tot een meerdaagse Europese groepsreis.
Opstappunten & bestemmingen
-
1Rozendaal centrumUw gezelschap start de reis direct vanuit het hart van de gemeente.
-
2ArnhemZakelijke bijeenkomsten of evenementen in de nabijgelegen provinciestad.
-
3Duiven bedrijventerreinEfficiƫnt personeelsvervoer van en naar bedrijfslocaties in Duiven.
-
4DoesburgEen groepsuitstap naar de historische binnenstad op circa 13 kilometer.
-
5RenkumComfortabel vervoer richting Renkum en de omgeving van de Veluwe.




Comfortabel en veilig op weg
Onze moderne touringcars staan garant voor comfortabel en veilig groepsvervoer. Met ongeveer 20 tot 90 zitplaatsen per bus, en meerdere bussen voor grotere groepen, reist u zorgeloos vanuit Rozendaal naar elke bestemming.
- Moderne touringcars met schone Euro 6-motoren
- Airconditioning voor een aangenaam klimaat
- Toilet aan boord
- Comfortabele zitplaatsen
- KNV-veiligheidsnormen & ISO 9001-gecertificeerd
- Ongeveer 20 tot 90 zitplaatsen per bus
Onze Werkwijze
Aanvraag indienen
Geef uw vertrekpunt in Rozendaal, bestemming en groepsgrootte door.
Voorstel op maat
Binnen 2 uur ontvangt u een scherp tariefvoorstel.
Definitieve planning
Na akkoord plannen wij de touringcar en chauffeur voor u in.
Zorgeloos reizen
De chauffeur staat stipt klaar op uw opstapplaats in Rozendaal.
Veelgestelde vragen over touringcar huren in Rozendaal
Onze chauffeur haalt uw groep op elke door u opgegeven locatie in Rozendaal op, of dat nu het centrum, een bedrijfslocatie of een andere afgesproken plek is. Route en ophaallocatie worden volledig op maat gepland.
U kunt via onze website vrijblijvend een offerte aanvragen. Geef daarbij het aantal personen, de gewenste datum, de ophaallocatie en de bestemming door. Wij stellen vervolgens een passend voorstel voor u op.
Zeker. Eventliner Tours is actief in heel Nederland en verzorgt ook internationale groepsreizen door Europa. Vanuit Rozendaal rijden wij naar elke gewenste bestemming, ongeacht de afstand.
Per touringcar bieden wij capaciteit voor circa 20 tot 90 zitplaatsen. Voor grotere groepen zetten wij meerdere bussen in en zorgen wij voor een afgestemde planning, zodat uw gehele gezelschap tegelijk op de bestemming aankomt.
Ja. Onze touringcars zijn uitgerust met schone Euro 6-motoren, waarmee ze toegang hebben tot alle milieuzones in Nederland en Europa. U hoeft zich geen zorgen te maken over eventuele beperkingen in stadscentra zoals Arnhem of andere bestemmingen in de regio.
Touringcar huren in de buurt van Rozendaal
Wij zijn ook actief in de omliggende plaatsen in Gelderland: