Touringcarbedrijf
in Chaam
Voor betrouwbaar en comfortabel groepsvervoer vanuit Chaam en de omliggende regio bent u aan het juiste adres bij Eventliner Tours. Als ervaren touringcarbedrijf verzorgen wij ritten op maat voor groepen van elke omvang, of het nu gaat om een daguitstap, een zakelijke reis of een groter evenement in Noord-Brabant en ver daarbuiten.
Touringcarbedrijf in Chaam
Schoolreizen & uitstappen
Veilig en comfortabel vervoer voor schoolgroepen vanuit Chaam, met een gecertificeerde chauffeur en klimaatbeheersing aan boord.
Offerte aanvragen
Zakelijk groepsvervoer
Stijlvol naar een congres of bedrijfsevenement: wij plannen de route op maat zodat u en uw collega's zorgeloos reizen.
Offerte aanvragen
Verenigingsuitjes
Of het nu een sportvereniging of culturele club uit Chaam betreft, onze touringcars bieden ruimte en comfort voor de hele groep.
Offerte aanvragen



Touringcarbedrijf in Chaam: comfortabel onderweg met uw groep
Chaam is een gezellig dorp in de gemeente Alphen-Chaam, gelegen in het groene hart van Noord-Brabant. Of u nu met een groep vanuit het centrum vertrekt of mensen ophalen in de wijdere omgeving, Eventliner Tours staat klaar met moderne touringcars die voldoen aan alle actuele eisen. Onze voertuigen zijn uitgerust met airconditioning, comfortabele zitplaatsen en een toilet aan boord, zodat uw reisgezelschap ook op langere ritten optimaal verzorgd is.
Wij denken graag met u mee over de meest praktische aanpak. Van het opstellen van een passende route tot het afstemmen van vertrektijden: alles wordt volledig op uw wensen afgestemd. Zo hoeft u zich nergens zorgen over te maken en kunt u zich volledig concentreren op het doel van de reis.
Waarom Eventliner Tours?
Veiligheid voorop
Volgens de KNV-veiligheidsnormen.
Schone Euro 6-motoren
Moderne touringcars met toegang tot alle milieuzones.
Comfortabel & gastvrij
Airconditioning en toilet aan boord, ervaren chauffeur.
Groepsvervoer vanuit Chaam door heel Noord-Brabant
Chaam ligt centraal in een levendige regio met plaatsen als Alphen, Baarle-Nassau en Breda op korte afstand. Eventliner Tours bedient de gehele gemeente Alphen-Chaam en rijdt regelmatig voor groepen uit Gilze en Rijen, Goirle en de omliggende kernen. Of uw reis nu begint in Chaam zelf of u een gecombineerde opstapplaats in Breda of Teteringen wenst, wij stemmen de route naadloos op uw situatie af.
Dankzij onze standplaatsen door heel Nederland zijn wij bovendien inzetbaar voor ritten ver buiten de provincie. Van een dagtocht naar een andere regio tot een meerdaagse groepsreis naar het buitenland: Eventliner Tours beschikt over de capaciteit, de ervaring en de certificering om ook complexe verplaatsingen vlekkeloos te organiseren.
Wij kennen de wegen en routes in Noord-Brabant en plannen slim en efficiënt.
Groepen uit Alphen, Breda of Baarle-Nassau stappen eenvoudig in op een afgesproken punt.
Van een lokaal uitje tot een internationale groepsreis: wij regelen het voor u.
Opstappunten & bestemmingen
-
1Chaam centrumVertrek direct vanuit het hart van het dorp, volledig op uw gewenste tijdstip.
-
2AlphenGelegen op slechts zeven kilometer, ideaal als extra opstappunt voor uw groep.
-
3BredaCombineer een opstap in Breda met uw vertrek vanuit Chaam voor een grotere groep.
-
4Baarle-NassauWij rijden eenvoudig via de grensstreek voor groepen die ook in Baarle instappen.
-
5Gilze en RijenOp korte afstand gelegen en goed bereikbaar als aanvullende opstaplocatie.




Comfortabel en veilig op weg
Onze moderne touringcars staan garant voor comfortabel en veilig groepsvervoer. Met ongeveer 20 tot 90 zitplaatsen per bus, en meerdere bussen voor grotere groepen, reist u zorgeloos vanuit Chaam naar elke bestemming.
- Moderne touringcars met schone Euro 6-motoren
- Airconditioning voor een aangenaam klimaat
- Toilet aan boord
- Comfortabele zitplaatsen
- KNV-veiligheidsnormen
- Ongeveer 20 tot 90 zitplaatsen per bus
Onze Werkwijze
Aanvraag indienen
Geef uw vertrekpunt in Chaam, bestemming en groepsgrootte door.
Voorstel op maat
Binnen 24 uur ontvangt u een scherp tariefvoorstel.
Definitieve planning
Na akkoord plannen wij de touringcar en chauffeur voor u in.
Zorgeloos reizen
De chauffeur staat stipt klaar op uw opstapplaats in Chaam.
Veelgestelde vragen over touringcarbedrijf in Chaam
Ja, wij halen uw groep op de gewenste locatie op, ook in kleinere dorpen zoals Chaam of de omliggende kernen in de gemeente Alphen-Chaam. Route en opstapplaatsen worden volledig in overleg met u bepaald, zodat het vervoer voor iedereen zo handig mogelijk is.
Onze touringcars bieden ruimte aan circa 20 tot 90 personen, afhankelijk van het voertuig. Voor grotere groepen kunnen wij meerdere bussen tegelijk inzetten, zodat uw gezelschap gezamenlijk en op hetzelfde tijdstip reist.
Zeker. Eventliner Tours is actief in zowel binnen- als buitenland. Onze moderne Euro 6-touringcars hebben toegang tot alle milieuzones en zijn daarmee geschikt voor ritten door heel Europa. Of u nu een dagtocht of een meerdaagse reis plant, wij regelen het voor u.
Ja, onze bussen zijn uitgerust met Euro 6-motoren en voldoen daarmee aan de emissie-eisen van alle milieuzones in Nederland en Europa. Of u nu naar een evenementenlocatie in Breda of een andere stad reist, toegang is geen probleem.
U kunt via onze website eenvoudig en vrijblijvend een offerte op maat aanvragen. Geef uw reisdatum, groepsgrootte en gewenste route door, en wij stellen een voorstel samen dat volledig op uw wensen is afgestemd. Er zijn geen verplichtingen verbonden aan de aanvraag.
Touringcarbedrijf in de buurt van Chaam
Wij zijn ook actief in de omliggende plaatsen in Noord-Brabant: