Touringcarbedrijf
in De Ronde Venen
Voor groepen in De Ronde Venen en de wijde omgeving biedt Eventliner Tours professioneel touringcarvervoer met een ervaren chauffeur. Of u nu vertrekt vanuit Vinkeveen, Mijdrecht of een ander punt in de gemeente, wij stemmen route en tijden volledig af op uw wensen. Comfort, veiligheid en betrouwbaarheid staan bij ons centraal.
Touringcarbedrijf in De Ronde Venen
Zakelijk groepsvervoer
Breng uw team comfortabel van een bedrijventerrein in De Ronde Venen naar een vergaderlocatie of bedrijfsevenement, binnen- of buitenland.
Offerte aanvragen
Schoolreizen en uitjes
Veilig en betrouwbaar vervoer voor schoolgroepen vanuit de gemeente, met een gecertificeerde chauffeur en ruime zitplaatsen.
Offerte aanvragen
Verenigingsreizen
Van een sportvereniging in Wilnis tot een culturele club in Mijdrecht: wij verzorgen een zorgeloos dagje weg voor uw hele gezelschap.
Offerte aanvragen



Touringcarbedrijf in De Ronde Venen: groepsvervoer zonder zorgen
De Ronde Venen is een groene gemeente in de provincie Utrecht, bekend om haar veenweidelandschap en karakteristieke kernen zoals Vinkeveen en Mijdrecht. Voor groepen die vanuit deze omgeving op pad willen, is een touringcar de meest comfortabele en praktische keuze. U stapt gezamenlijk in, en wij brengen u precies waar u wilt zijn, zonder parkeerstress of versnipperd vervoer.
Eventliner Tours heeft standplaatsen door heel Nederland en bedient zowel korte ritten binnen de regio als meerdaagse reizen naar het buitenland. Onze moderne touringcars bieden airconditioning, een toilet aan boord en comfortabele stoelen, zodat uw groep uitgerust aankomt. Wij halen u op de door u gewenste locatie in De Ronde Venen op en plannen de route volledig naar uw behoeften.
Waarom Eventliner Tours?
Veiligheid voorop
KNV-veiligheidsnormen en ISO 9001-gecertificeerd.
Schone Euro 6-motoren
Moderne touringcars met toegang tot alle milieuzones.
Comfortabel & gastvrij
Airconditioning en toilet aan boord, ervaren chauffeur.
Groepsvervoer in de regio rondom De Ronde Venen
De Ronde Venen grenst aan meerdere levendige plaatsen in Utrecht en Noord-Holland. Of uw groep nu samenkomt in Abcoude, vertrekt vanuit Uithoorn of gebruikmaakt van een opstappunt in Ouder-Amstel, Eventliner Tours coƶrdineert het vervoer naadloos. Met onze kennis van de regio plannen wij de meest efficiƫnte route voor uw gezelschap.
Ook groepen uit Amstelveen of Ouderkerk aan de Amstel kunnen rekenen op onze dienstverlening. Wij zetten bussen in met een capaciteit van ongeveer 20 tot 90 zitplaatsen, en voor grotere gezelschappen is het mogelijk meerdere touringcars in te zetten. Zo rijdt iedereen comfortabel mee, ongeacht de omvang van uw groep.
De Ronde Venen is uitstekend bereikbaar vanuit zowel Utrecht als de regio Amsterdam.
Wij halen uw groep op waar het uitkomt, in de hele gemeente en omliggende plaatsen.
Van een daguitstap in de regio tot een meerdaagse buitenlandreis: alles is mogelijk.
Opstappunten & bestemmingen
-
1De Ronde Venen (centrum)Ideaal vertrekpunt voor groepen vanuit het hart van de gemeente.
-
2VinkeveenPopulair opstappunt voor recreatieve en zakelijke groepsreizen.
-
3MijdrechtCentraal gelegen kern in de gemeente, handig als verzamelpunt.
-
4UithoornNabijgelegen plaats vanwaar uw groep eenvoudig kan instappen.
-
5AmstelveenGrotere buurgemeente met uitstekende verbindingen voor gecombineerde ritten.




Comfortabel en veilig op weg
Onze moderne touringcars staan garant voor comfortabel en veilig groepsvervoer. Met ongeveer 20 tot 90 zitplaatsen per bus, en meerdere bussen voor grotere groepen, reist u zorgeloos vanuit De Ronde Venen naar elke bestemming.
- Moderne touringcars met schone Euro 6-motoren
- Airconditioning voor een aangenaam klimaat
- Toilet aan boord
- Comfortabele zitplaatsen
- KNV-veiligheidsnormen & ISO 9001-gecertificeerd
- Ongeveer 20 tot 90 zitplaatsen per bus
Onze Werkwijze
Aanvraag indienen
Geef uw vertrekpunt in De Ronde Venen, bestemming en groepsgrootte door.
Voorstel op maat
Binnen 2 uur ontvangt u een scherp tariefvoorstel.
Definitieve planning
Na akkoord plannen wij de touringcar en chauffeur voor u in.
Zorgeloos reizen
De chauffeur staat stipt klaar op uw opstapplaats in De Ronde Venen.
Veelgestelde vragen over touringcarbedrijf in De Ronde Venen
Ja, wij plannen de route volledig op maat. Wij kunnen meerdere opstappunten inplannen, bijvoorbeeld in Vinkeveen, Mijdrecht en Wilnis, zodat iedereen dicht bij huis kan instappen. U geeft uw wensen door en wij verwerken die in het rijschema.
Onze touringcars zijn uitgerust met moderne Euro 6-motoren en hebben daarmee toegang tot alle milieuzones in Nederland en Europa. U hoeft zich geen zorgen te maken over eventuele rijbeperkingen, waar uw bestemming ook ligt.
Per touringcar bieden wij ruimte voor ongeveer 20 tot 90 personen. Voor grotere groepen uit De Ronde Venen en omgeving is het mogelijk meerdere bussen tegelijkertijd in te zetten, zodat iedereen comfortabel meereist.
Ja, Eventliner Tours is actief in zowel binnen- als buitenland. Of uw groep vanuit De Ronde Venen naar een Europese bestemming wil reizen of een daguitstap binnen Nederland plant, wij verzorgen het vervoer van begin tot eind.
Via onze website kunt u vrijblijvend een offerte op maat aanvragen. Vul uw vertreklocatie in de gemeente De Ronde Venen, de gewenste datum, het aantal personen en de bestemming in, en wij sturen u zo snel mogelijk een passend voorstel.
Touringcarbedrijf in de buurt van De Ronde Venen
Wij zijn ook actief in de omliggende plaatsen in Utrecht: