Feestbus huren in Opmeer
Vervoer op maat in Opmeer

Feestbus huren
in Opmeer

Een onvergetelijk feest begint met de juiste aankomst, en in Opmeer en de wijde omgeving weet Eventliner Tours precies hoe dat moet. Of je nu een groep vrienden uit het centrum oppikt of gasten laat aanreden vanuit plaatsen als Hoorn of Heerhugowaard, onze feestbus rijdt op jouw route en jouw tijden. Geniet van de feeststemming al vanaf het moment dat de deuren opengaan.

Gecertificeerde chauffeur aan boord
Feestverlichting en 10.000 Watt geluid
Route en tijden volledig op maat
Vrijblijvend offerte aanvragen
Stap 1 van 3 — Vertrek
Voor elke gelegenheid

Feestbus huren in Opmeer

Vrijgezellenfeest Opmeer

Vrijgezellenfeest

Vier de laatste ongebonden avond met je crew in een rollend discopaleis, rechtstreeks door Opmeer en omgeving.

Offerte aanvragen
Verjaardag op wielen Opmeer

Verjaardag op wielen

Maak van je verjaardag een rijdend feest: laserlampen, pumping muziek en een gekoelde drank in de hand.

Offerte aanvragen
Bedrijfsuitje Opmeer

Bedrijfsuitje

Breng collega's samen in een ontspannen sfeer en rij als groep van Opmeer naar jullie bestemming, zonder parkeergedoe.

Offerte aanvragen
Feestbus huren
Feestbus huren
Feestbus huren
Feestbus huren
Feestbus huren in Opmeer

Feestbus huren in Opmeer: het feest begint onderweg

Opmeer is een gezellige gemeente in het hart van Noord-Holland, omringd door dorpen als Obdam en Berkhout. Het gebied straalt rust uit, maar zodra jij een feestbus van Eventliner Tours inhuurt, brengt jouw groep de energie zelf mee. Van het eerste opstapmoment in Opmeer tot de eindbestemming is elke kilometer één groot feest.

Een feestbus huren in Opmeer betekent dat je zelf niets hoeft te regelen aan vervoer. Onze gecertificeerde chauffeur kent de regio en zorgt dat je gezelschap veilig en op tijd aankomt. Jij focust je op het feestvieren, wij op de weg.

De vetste features aan boord

Krachtige geluidsinstallatie

Tot 10.000 Watt voor een diepe, voelbare bas onderweg.

Laser, disco & rookmachine

Laser- en discolampen, feestverlichting en een rookmachine voor de juiste sfeer.

Gekoelde dranken

Grote koelkast aan boord met ijskoude dranken binnen handbereik.

Bluetooth & USB

Speel je eigen muziek via Bluetooth en laad op via de USB-punten.

Gezellige rondzit

Een fijne opstelling zodat iedereen samen kan feesten.

Ervaren chauffeur

Gastvrije, gecertificeerde chauffeur volgens KNV-normen.

Regio Opmeer, Noord-Holland

Feestbus door heel Noord-Holland: van Opmeer tot ver daarbuiten

Vanuit Opmeer bedienen we de hele regio West-Friesland en de Kop van Noord-Holland. Denk aan populaire bestemmingen als Hoorn, op slechts tien kilometer afstand, of Heerhugowaard voor een groter uitgaansgebied. Ook kleinere kernen zoals De Goorn, Koggenland en Scharwoude zijn voor onze chauffeurs vertrouwd terrein.

Wil je verder weg? Geen probleem. Eventliner Tours is actief in heel Nederland en ook over de grens. Of het nu gaat om een avondje stappen in Amsterdam of een dagje uit verder weg, de feestbus rijdt mee. We zetten meerdere bussen in als jouw groep groot is, zodat niemand achterblijft.

Centrale ligging

Opmeer ligt gunstig ten opzichte van Hoorn en Heerhugowaard, ideaal voor een feestrit door de regio.

Heel Noord-Holland

We rijden door de gehele provincie, van West-Friesland tot aan de Randstad.

Buiten Nederland

Ook ritten naar het buitenland zijn mogelijk, op maat gepland.

Opstappunten & bestemmingen

  • 1
    Opmeer centrumJouw vertrekpunt: we halen de groep op in het hart van Opmeer.
  • 2
    HoornOp tien kilometer afstand: een populaire bestemming voor een avond uit.
  • 3
    HeerhugowaardGroter uitgaansgebied op nog geen kwartier rijden van Opmeer.
  • 4
    ObdamVlakbij gelegen dorp dat we eenvoudig meenemen als opstappunt.
  • 5
    De GoornHandig tussenstation voor groepen die verspreid in de regio wonen.
Feestbus huren in Opmeer
Feestbus huren
Feestbus huren
Feestbus huren
Onze bussen

Alles aan boord voor een groots feest

Onze partybussen zijn complete feestlocaties op wielen. Voor groepen vanaf ongeveer 20 tot 90 personen, en voor grotere gezelschappen zetten we eenvoudig meerdere bussen in vanuit Opmeer en omgeving.

  • Laser- en discolampen met feestverlichting
  • Krachtige geluidsinstallatie (tot 10.000 Watt)
  • Grote koelkast met gekoelde dranken aan boord
  • Rookmachine voor extra sfeer
  • Eigen muziek via Bluetooth, USB-oplaadpunten
  • Ongeveer 20 tot 90 zitplaatsen per bus
Eenvoudig geregeld

Onze Werkwijze

Stap 01

Offerte Aanvragen

Vul het formulier in en geef je wensen en route door.

01
Stap 02

Snel Voorstel

Je ontvangt vaak nog dezelfde dag een vrijblijvend voorstel op maat.

02
Stap 03

Rit Bevestigen

Na akkoord plannen wij de bus en chauffeur definitief in.

03
Stap 04

Feesten!

De bus haalt je op in Opmeer en het feest kan beginnen.

04
FAQ

Veelgestelde vragen over feestbus huren in Opmeer

Zeker! We halen je groep op waar het jou uitkomt, ook in Opmeer of een van de omliggende kernen zoals Obdam of Berkhout. De route wordt volledig op maat samengesteld, dus jij bepaalt waar en wanneer we opstappen.

Per bus is er ruimte voor ongeveer 20 tot 90 personen, afhankelijk van het type bus. Heb je een grotere groep? Dan zetten we meerdere bussen tegelijk in, zodat iedereen samen kan reizen en de feeststemming nergens verloren gaat.

Ja, dat is juist de bedoeling! Je kunt je eigen playlist afspelen via Bluetooth op de krachtige geluidsinstallatie aan boord. Zo klinkt jouw favoriete muziek op vol vermogen, tot 10.000 Watt, terwijl je door Noord-Holland rijdt.

Absoluut. Eventliner Tours is actief door heel Nederland en ook in het buitenland. Vanuit Opmeer kun je dus net zo goed richting Amsterdam rijden als naar een bestemming verder weg. We bespreken de route van tevoren en passen alles op je wensen aan.

Vraag eenvoudig een vrijblijvende offerte aan via onze website. Vul je datum, het aantal personen en je gewenste route in, en we komen zo snel mogelijk met een passend voorstel. Heb je nog specifieke vragen over jouw feest in of rondom Opmeer? Neem dan gewoon contact met ons op.